Kolín

16.11.2019

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoLahoda Janml, žáci56 kg
3.místoKopecký Jakubml. žáci38 kg

MMM – Veselí nad Moravou

16.11.2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPeřina Milanmláďata38 kg
3.místoZacha Danielmláďata38 kg
Krčálová Krystínamláďata20 kg
Rychlý Adammláďata30 kg
Cejnková Terezamláďata38 kg
Krčál Jakubmláďata34 kg
Doupovec Filipmláďata38 kg

Znojmo

9. 11. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPeřina Milanmláďata38 kg
1.místoLahoda Janml. žák55 kg
2.místoKrčálová Krystínamláďata20 kg
2.místoKrčál Jakubmláďata34 kg
2.místoDoupovec Filipmláďata42 kg
2.místoNedomanský Lukášml.žák66 kg
3.místoZacha Danielmláďata38 kg
3.místoKopecký Jakubml.žák38 kg

Přebor ČR

20.10.2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoSmejkal Štěpánst. žáci34 kg
1.místoZacha Viktorst. žáci38 kg
9.místoJelínek Adamst. žáci50 kg
7.místoKopecký Jakubml. žáci38 kg
21.místoLahoda Janml. žáci50 kg

VC Pohořelice

12.10.2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoKrčálová Krystínamláďata19 kg
2.místoKrčál Jakubmláďata34 kg
2.místoPeřina Milanmláďata37 kg

Velká Cena Polné

5. 10. 2019

SK Jihlava

28. 9. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPeřina Milanmláďata35 kg
1.místoKopecký Jakubml. žák35 kg
1.místoDoupovec Filipmláďata42 kg
1.místoLahoda Janml. žák54 kg
2.místoZacha Danielmláďata37 kg
2.místoRychlý Adammláďata30 kg
2.místoRychlá Nikolaml. žákyně36 kg
2.místoKrčál Jakubmláďata34 kg
2.místoKrčálová Krystínamláďata20 kg
2.místoKrejčí Josefml. žáci50 kg
2.místoNedomanský Lukášml.žáci60 kg
2.místoŠereda Miloslavml.žáci50 kg
2.místoCejnková Terezamláďata38 kg

Olomouc

21. 9. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPeřina Milanmláďata35 kg
2.místoZacha Danielmláďata35 kg
2.místoRychlá Nikolaml. žákyně36 kg
2.místoPřibyl Lukášml. žáci34 kg
3.místoCejnková Terezamláďata38 kg
3.místoKopecký Jakubml. žák35 kg
3.místoLahoda Janml. žák54 kg

GP VC Brno

14. 9. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
3.místoLahoda Janml. žáci47 kg
5.místoZacha Viktorst. žáci38 kg
7.místoJelínek Adamst. žáci50 kg
9.místoRychlá Nikolaml. žákyně35 kg
12.místoPacal Lukášst. žáci66 kg
Kopecký Jakubml. žák35 kg

Michalovce

22. 6. 2019

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoSmejkal Štěpánst.žáci34 kg
3.místoSmejkalová Annamláďata30 kg
3.místoLahoda Janml.žaci46 kg
3.místoZacha Viktorst.žáci38 kg
5.místoPacal Lukášst.žáci66 kg
5.místoRychlá Nikolaml.žákyně35 kg
5.místoZacha Danielmláďata34 kg
Krčál Jakubmláďata
Peřina Milanmláďata

Brno

8. 6. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoDoupovec Filipmláďata30 kg
1.místoPeřina Milanmláďata34 kg
2.místoKrčál Jakubmláďata35 kg

Pardubice

2. 6. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoKopecký Jakubml.žáci38 kg
2.místoLahoda Janml.žáci46 kg
2.místoRychlá Nikolaml.žákyně35 kg
2.místoNedomanský Lukášml.žáci60 kg

Pardubice

 1. 6. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
3.místoDoupovec Filipmláďata30 kg
7.místoZacha Danielmláďata34 kg
9.místoKrčál Jakubmláďata  35 kg
11.místoPeřina Milanmláďata 34 kg

Prostějov

 25. 5. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPacal Lukášst.žáci66 kg

Split

 25. 5. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoSmejkal Štěpánst.žáci34 kg
2.místoSmejkalová Annamláďata30 kg
3.místoZacha Danielmláďata  34 kg
5.místoPeřina Milanmláďata 34 kg
Kopecký Jakubml.žáci
Zacha Viktorst.žáci

SK Jihlava

18. 5. 2019

 

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPeřina Milanmláďata30 kg
1.místoKopecký Jakubml.žáci38 kg
1.místoLahoda Janml.žáci46 kg
1.místoZacha Viktorst.žáci38 kg
1.místoPacal Lukášst.žáci66 kg
2.místoDoupovec Filipmláďata30 kg
2.místoPřibyl Lukášmláďata34 kg
2.místoKrejčí Josefml.žáci50 kg
2.místoZacha Danielmláďata34 kg
3.místoKrčálová Krystínamláďata18 kg
3.místoKrčál Jakubmláďata30 kg
3.místoCejnková Terezamláďata35 kg
3.místoRychlá Nikolaml.žákyně35 kg
3.místoŠereda Miloslavmláďata46 kg

Zeltweg

 11. 5. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoSmejkalová Annamláďata28 kg
1.místoZacha Viktorst.žáci38 kg
2.místoZacha Danielmláďata  34 kg
3.místoSmejkal Štěpánst.žáci  34 kg
3.místoKopecký Jakubml.žáci 38 kg
 9.místoJelínek Adamst.žáci 48 kg
Lahoda Janml.žáci 46 kg
Rychlá Nikolaml.žákyně 35 kg
Peřina Milanmláďata  30 kg
Doupovec Filipml.žáci  38 kg

Velká Bíteš

 13. 4. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPeřina Milanmláďata30 kg
2.místoKrčálová Krystinamláďata18 kg
2.místoKrčál Jakubmláďata  30 kg
3.místoCejnková Terezamláďata  35 kg
3.místoKopecký Jakubml.žáci 38 kg
 3.místoNedomanský Lukášml.žáci 60 kg
 3.místoRychlý Adammláďata 24 kg
 3.místoRychlá Nikolaml.žákyně 35 kg
 3.místoKrejčí Josefml.žáci50 kg
 3.místoLahoda Janml.žáci 46 kg

 

Miniliga – Jihlava

 10. 4. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoLáník Dominikmláďata23 kg
2.místoBártová Tinamláďata33 kg
3.místoLáník Matějmláďata  25 kg
3.místoHavlíček Josefmláďata  26 kg

Chlumec nad Cidlinou

 6. 4. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoCejnková Terezamláďata35 kg
1.místoRychlá Nikolaml.žákyně35 kg
3.místoKopecký Jakubml.žaci  38 kg
3.místoKrčál Jakubmláďata  30 kg
8.místoPřibyl Lukášml.žáci 34 kg

 

Žďár nad Sázavou

 24. 3. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoKrčál Jakubmláďata30 kg
1.místoPeřina Milanmláďata32 kg
1.místoLahoda Janml.žaci  46 kg
2.místoKrčálová Kristýnamláďata  18 kg
2.místoNedomanský Lukášml.žáci 60 kg
 4.místoZacha Danielmláďata 33 kg
 5.místoPřibyl Lukášml.žáci 34 kg

Miniliga – Jihlava

 20. 3. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoChlupáčková Annaml. žákyně30 kg
1.místoDoupovec Filipml. žáci30 kg
1.místoRychlý Adammláďata  24 kg
1.místoBártová Tinamláďata  26 kg
1.místoFraj Jakubmláďata 28 kg
 2.místoLáník Dominikmláďata 28 kg
 3.místoLáník Matějmláďata 28 kg

GP – Jablonec nad Nisou

 16. 3. 2019

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
3.místoSmejkal Štěpánst.žáci34 kg
3.místoZacha Viktorst.žáci38 kg
5.místoLahoda Janml.žáci  46 kg
9.místoKopecký Jakubml.žáci  36 kg
10.místoJelínek Adamst.žci 50 kg
 21.místoPacal Lukášst.žáci 66 kg

Veselí nad Moravou

 9. 3. 2019

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
3.místoKrčálová Krystýnamláďata19 kg
3.místoKrčál Jakubml.žáci30 kg
3.místoCejnková Terezamláďata  35 kg
3.místoDoupovec Filipmláďata  30 kg
3.místoLahoda Janml.žáci 46 kg
 3.místoPeřina Milanmláďata 30 kg

Hradec Králové

 2. 3. 2019

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoRychlá Nikolaml.žákyně33 kg
3.místoLahoda Janml.žáci46 kg
5.místoCejnková Terezamláďata35 kg
5.místoDoupovec Filipmláďata37 kg
7.místoKopecký Jakubml.žáci 35 kg
 9.místoPeřina Milanmláďata 34 kg

GP Ostrava

23 – 24. 2. 2019

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
3.místoSmejkal Štěpánst.žáci34 kg
5.místoZacha Viktorst. žáci34 kg
5.místoJelínek Adamst.žáci46 kg
5.místoVlček Zbyněkmuži90 kg
7.místoLahoda Janml.žáci 42 kg
 9.místoKopecký Jakubml.žáci 35 kg
Pacal Lukášst.žáci 66 kg

Brno

23. 2. 2019

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoRychlá Nikolaml. žákyně30 kg
2.místoCejnková Terezamláďata35 kg
3.místoKrčál Jakubmláďata30 kg

Miniliga – Žďár

20. 2. 2019

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoHavlíček Josefmláďata28 kg
1.místoKrčálová Krystínamláďata18 kg
1.místoKrčál Jakubmláďata30 kg
1.místoDoupovec Filipmláďata37 kg
1.místoPřibyl Lukášmláďata32 kg

Bánská Bystrica

16. 2. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoLahoda Janml.žáci42 kg
3.místoZacha Viktorst. žáci34 kg
3.místoJelínek Adamst.žáci46 kg
7.místoPacal Lukášst.žáci 66 kg
Krčál Jakubmláďata 30 kg
Rychlá Nikolaml. žákyně 30 kg
Peřina Milanmláďata 30 kg

Telč

9. 2. 2019

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoKopecký Jakubml.žáci35 kg
1.místoPeřina Milanmláďata30 kg
2.místoRychlá Nikolaml.žáci32 kg
2.místoKrčálová Krystínamláďata 18 kg
2.místoKrčál Jakubmláďata 30 kg
2.místoDoupovec Filipmláďata 35 kg
2.místoLahoda Janml.žáci 44 kg
3.místoKorecký Vladislavml.žáci 38 kg
Cejnová Terezamláďata 35 kg

Tygr roku 2018

Česká Třebová

19. 1. 2019

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoZacha Viktorst.žáci38 kg
2.místoZacha Danielmláďata34 kg
3.místoDoupovec Filipmláďata35 kg
4.místoKrčál Jakubmláďata30 kg
5.místoPacal Lukášst.žáci66 kg
9.místoJelínek Adamst.žáci46 kg

Česká Třebová

20. 1. 2019

 

 

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoKopecký Jakubml.žáci35 kg
5.místoLahoda Janml.žáci46 kg
Rychlá Nikolaml.žáci
Korecký Vladislavml.žáci

 

Česká Třebová

19. 1. 2019

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoZacha Viktorst.žáci38 kg
2.místoZacha Danielmláďata34 kg
3.místoDoupovec Filipmláďata35 kg
4.místoKrčál Jakubmláďata30 kg
5.místoPacal Lukášst.žáci66 kg
9.místoJelínek Adamst.žáci46 kg

Novoroční turnaj – Jihlava

12. 1. 2019

 

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPacal Lukášst.žáci66 kg
1.místoSmejkal Štěpánst.žáci34 kg
1.místoLahoda Janst.žáci46 kg
1.místoPeřina Milanmláďata31 kg
1.místoRychlá Nikolaml.žákyně32 kg
2.místoKopecký Jakubml.žáci34 kg
2.místoZacha Viktorst.žáci38 kg
2.místoJelínek Adamst.žáci46 kg
2.místoKrčál Jakubmláďata30 kg
2.místoDoupovec Filipmláďata35 kg
2.místoSmejkalová Annamláďata28 kg
2.místoNedomanský Lukášml.žáci55 kg
3.místoKrejčí Josefml.žáci50 kg
4.místoKorecký Vladislavml.žáci42 kg
5.místoPřibyl Lukášml.žáci34 kg
5.místoCejnková Terezamláďata35 kg