TYGŘÍ SMEČKA

Tygr je kočkovitá šelma, kterou mají polenští judisté ve svém znaku. Tygr je veliký bojovník, před kterým se třesou jeho nepřátelé a domorodci při zaslechnutí jeho mohutného řevu zalézají ustrašeně do svých chýší!

Nejdravější “tygří mláďata” při dosažení požadovaných výsledků mohou získat titul “TYGR BOJOVNÍK” a zařadit se do TYGŘÍ SMEČKY.

ČLENI TYGŘÍ SMEČKY

Jméno a příjmení Výsledek
Marek Kousal Šampion Moravy 2008
Marek Vlček Šampion Moravy 2008
Šimon Bruknar Tygr roku 2009
Dominik Mikší Šampion Moravy 2010
Jan Drápela Šampion Moravy 2009
Tygr roku 2010, 13
Zbyněk Vlček Přeborník ČR 2015, Mistr republiky 2016
Tygr roku 2011
Matěj Vacek Tygr roku 2012
Štěpán Smejkal Tygr roku 2014, Šampion Moravy 2016
Martin Brož Šampion Moravy 2015
Viktor Zacha Tygr roku 2015, 16, Šampion Moravy 2016
Honza Lahoda Tygr Roku 2017, Šampion Moravy 2016
Jakub Kopekcý Šampion Moravy 2016
Anička Smejkalová Šampion Moravy 2017
Dan Zacha Šampion Moravy 2017

Výsledky TYGRA

2017

Umístění Jméno Body
1.místo Lahoda Jan 191 b
2.místo Kopecký Jakub 162 b
3.místo Zacha Viktor 142 b
4 – 5.místo Smejkal Štěpán 110 b
4 – 5.místo Pacal Lukáš 110 b
6.místo Smejkalová Anička 108 b
7.místo Jelínek Adam 85 b
8.místo Zacha Daniel 69 b
9.místo Šereda Miloslav 51 b
10.místo Pažourek Ondřej 49 b

2016

Umístění Jméno Body
1.místo Zacha Viktor 236 b
2.místo Kopecký Jakub 197 b
3.místo Smejkal Štěpán 170 b
4.místo Jelínek Adam 113 b
5.místo Lahoda Jan 105 b
6.místo Egert Jiří 84 b
7.místo Přibyl Lukáš 59 b
8.místo Brož Martin 55 b
9.místo Fišar Ondra 49 b
10.místo Smejkalová Anička 47 b

2015

Umístění Jméno Body
1.místo Zacha Viktor 169 b
2.místo Smejkal Štěpán 148 b
3.místo Kopecký Jakub 128 b
4.místo Sehnal Kája 79 b
5.místo Egert Jiří 72 b
6.místo Brož Martin 61 b
7.místo Jelínek Adam 59 b
8.místo Egertová Eva 56 b
9.–10.místo Meca Josef 46 b
9.–10.místo Vlček Zbyněk 46 b

2014

Umístění Jméno Body
1.místo Smejkal Štěpán 136 b
2.místo Sehnal Kája 84 b
3.místo Egertová Eva 81 b
4.místo Vacek Matěj 78 b
5.místo Egert Jiří 67 b
6.místo Zacha Viktor 65 b
7.místo Smejkal Vojta 57 b
8.místo Mikší Dominik 53 b
9.–10.místo Mittaschová Bára 42 b
9.–10.místo Jelínek Adam 42 b

2013

Umístění Jméno Body
1.místo Drápela Jan 74 b
2.místo Mikší Dominik 69 b
3.místo Bruknar Šimon 65 b
4.místo Krčálová Kateřina 63 b
5.místo Vacek Matěj 58 b
6.místo Sehnal Kája 55 b
7.místo Smejkal Štěpán 53 b
8.místo Vlček Zbyněk 49 b
9.místo Rosecká Pavlína 46 b
10.místo Vaněčková Vanda 44 b

2012

Umístění Jméno Body
1.místo Vacek Matěj 125 b
2.místo Vlček Zbyněk 119 b
3.místo Mikší Dominik 102 b
4.místo Smerekovská Marika 84 b
5.místo Vlček Marek 80 b
6.místo Bruknar Šimon 76 b
7.místo Kousal Marek 71 b
8.místo Vaněčková Vanda 62 b
9.-10.místo Rosecká Pavlína 59 b
9.-10.místo Drápela Jan 59 b

2011

Umístění Jméno Body
1.místo Vlček Zbyněk 133 b
2.místo Vlček Marek 116 b
3.místo Mikší Dominik 91 b
4.místo Smerekovská Marika 73 b
5.místo Brunkar Šimon 70 b
6.místo Kousal Marek 63 b
7.místo Vacek Matěj 57 b
8.místo Drápela Jan 52 b
9.-10.místo Čáp Šimon 25 b
9.-10.místo Brož Jakub 25 b

2010

Umístění Jméno Body
1.místo Drápela Jan 102 b
2.místo Vlček Zbyněk 94 b
3.místo Bruknar Šimon 88 b
4.místo Vlček Marek 83 b
5.místo Kousal Marek 82 b
6.místo Mikši Dominik 65 b
7.místo Vacek Matěj 55 b
8.místo Brož Jakub 52 b
9.místo Smerekovská Marika 44 b
10.místo Šimková Zuzana 23 b

2009

Umístění Jméno Body
1.místo Bruknar Šimon 94 b
2.místo Vlček Marek 91 b
3.místo Klusáček Patrik 88 b
4.místo Kousal Marek 77 b
5.místo Drápela Jan 72 b
6.místo Vacek Tomáš 69 b
7.místo Vlček Zbyněk 55 b
8.místo Brož Jakub 46 b
9.místo Vacek Matěj 44 b
10.místo Smerekovská Marika 28 b