Zeltweg

 11. 5. 2019

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anna mláďata 28 kg
1.místo Zacha Viktor st.žáci 38 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata   34 kg
3.místo Smejkal Štěpán st.žáci   34 kg
3.místo Kopecký Jakub ml.žáci  38 kg
 9.místo Jelínek Adam st.žáci  48 kg
Lahoda Jan ml.žáci  46 kg
Rychlá Nikola ml.žákyně  35 kg
Peřina Milan mláďata   30 kg
Doupovec Filip ml.žáci   38 kg

Velká Bíteš

 13. 4. 2019

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Peřina Milan mláďata 30 kg
2.místo Krčálová Krystina mláďata 18 kg
2.místo Krčál Jakub mláďata   30 kg
3.místo Cejnková Tereza mláďata   35 kg
3.místo Kopecký Jakub ml.žáci  38 kg
 3.místo Nedomanský Lukáš ml.žáci  60 kg
 3.místo Rychlý Adam mláďata  24 kg
 3.místo Rychlá Nikola ml.žákyně  35 kg
 3.místo Krejčí Josef ml.žáci 50 kg
 3.místo Lahoda Jan ml.žáci  46 kg

Miniliga – Jihlava

 10. 4. 2019

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Láník Dominik mláďata 23 kg
2.místo Bártová Tina mláďata 33 kg
3.místo Láník Matěj mláďata   25 kg
3.místo Havlíček Josef mláďata   26 kg

Chlumec nad Cidlinou

 6. 4. 2019

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Cejnková Tereza mláďata 35 kg
1.místo Rychlá Nikola ml.žákyně 35 kg
3.místo Kopecký Jakub ml.žaci   38 kg
3.místo Krčál Jakub mláďata   30 kg
8.místo Přibyl Lukáš ml.žáci  34 kg

 

Žďár nad Sázavou

 24. 3. 2019

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg
1.místo Peřina Milan mláďata 32 kg
1.místo Lahoda Jan ml.žaci   46 kg
2.místo Krčálová Kristýna mláďata   18 kg
2.místo Nedomanský Lukáš ml.žáci  60 kg
 4.místo Zacha Daniel mláďata  33 kg
 5.místo Přibyl Lukáš ml.žáci  34 kg

Miniliga – Jihlava

 20. 3. 2019

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Chlupáčková Anna ml. žákyně 30 kg
1.místo Doupovec Filip ml. žáci 30 kg
1.místo Rychlý Adam mláďata   24 kg
1.místo Bártová Tina mláďata   26 kg
1.místo Fraj Jakub mláďata  28 kg
 2.místo Láník Dominik mláďata  28 kg
 3.místo Láník Matěj mláďata  28 kg

GP – Jablonec nad Nisou

 16. 3. 2019

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Smejkal Štěpán st.žáci 34 kg
3.místo Zacha Viktor st.žáci 38 kg
5.místo Lahoda Jan ml.žáci   46 kg
9.místo Kopecký Jakub ml.žáci   36 kg
10.místo Jelínek Adam st.žci  50 kg
 21.místo Pacal Lukáš st.žáci  66 kg

Veselí nad Moravou

 9. 3. 2019

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Krčálová Krystýna mláďata 19 kg
3.místo Krčál Jakub ml.žáci 30 kg
3.místo Cejnková Tereza mláďata   35 kg
3.místo Doupovec Filip mláďata   30 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci  46 kg
 3.místo Peřina Milan mláďata  30 kg

Hradec Králové

 2. 3. 2019

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Rychlá Nikola ml.žákyně 33 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci 46 kg
5.místo Cejnková Tereza mláďata 35 kg
5.místo Doupovec Filip mláďata 37 kg
7.místo Kopecký Jakub ml.žáci  35 kg
 9.místo Peřina Milan mláďata  34 kg

GP Ostrava

23 – 24. 2. 2019

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Smejkal Štěpán st.žáci 34 kg
5.místo Zacha Viktor st. žáci 34 kg
5.místo Jelínek Adam st.žáci 46 kg
5.místo Vlček Zbyněk muži 90 kg
7.místo Lahoda Jan ml.žáci  42 kg
 9.místo Kopecký Jakub ml.žáci  35 kg
Pacal Lukáš st.žáci  66 kg

Brno

23. 2. 2019

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Rychlá Nikola ml. žákyně 30 kg
2.místo Cejnková Tereza mláďata 35 kg
3.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg

Miniliga – Žďár

20. 2. 2019

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Havlíček Josef mláďata 28 kg
1.místo Krčálová Krystína mláďata 18 kg
1.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg
1.místo Doupovec Filip mláďata 37 kg
1.místo Přibyl Lukáš mláďata 32 kg

Bánská Bystrica

16. 2. 2019

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg
3.místo Zacha Viktor st. žáci 34 kg
3.místo Jelínek Adam st.žáci 46 kg
7.místo Pacal Lukáš st.žáci  66 kg
Krčál Jakub mláďata  30 kg
Rychlá Nikola ml. žákyně  30 kg
Peřina Milan mláďata  30 kg

Telč

9. 2. 2019

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub ml.žáci 35 kg
1.místo Peřina Milan mláďata 30 kg
2.místo Rychlá Nikola ml.žáci 32 kg
2.místo Krčálová Krystína mláďata  18 kg
2.místo Krčál Jakub mláďata  30 kg
2.místo Doupovec Filip mláďata  35 kg
2.místo Lahoda Jan ml.žáci  44 kg
3.místo Korecký Vladislav ml.žáci  38 kg
Cejnová Tereza mláďata  35 kg

Tygr roku 2018

Česká Třebová

19. 1. 2019

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor st.žáci 38 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 34 kg
3.místo Doupovec Filip mláďata 35 kg
4.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg
5.místo Pacal Lukáš st.žáci 66 kg
9.místo Jelínek Adam st.žáci 46 kg

Novoroční turnaj – Jihlava

12. 1. 2019

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Pacal Lukáš st.žáci 66 kg
1.místo Smejkal Štěpán st.žáci 34 kg
1.místo Lahoda Jan st.žáci 46 kg
1.místo Peřina Milan mláďata 31 kg
1.místo Rychlá Nikola ml.žákyně 32 kg
2.místo Kopecký Jakub ml.žáci 34 kg
2.místo Zacha Viktor st.žáci 38 kg
2.místo Jelínek Adam st.žáci 46 kg
2.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg
2.místo Doupovec Filip mláďata 35 kg
2.místo Smejkalová Anna mláďata 28 kg
2.místo Nedomanský Lukáš ml.žáci 55 kg
3.místo Krejčí Josef ml.žáci 50 kg
4.místo Korecký Vladislav ml.žáci 42 kg
5.místo Přibyl Lukáš ml.žáci 34 kg
5.místo Cejnková Tereza mláďata 35 kg

PL – Kolín

15. 12. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Lahoda Jan ml.žáci 46 kg
3.místo Doupovec Filip mláďata 35 kg

MMM – Veselí nad Moravou

1. 12. 2018

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg
1.místo Smejkalová Anička mláďata 27 kg
1.místo Přibyl Lukáš mláďata 30 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 33 kg
2.místo Rychlá Nikola mláďata 32 kg
2.místo Cejnková Tereza mláďata 35 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 34 kg
3.místo Peřina Milan mláďata 28 kg
3.místo Doupovec Filip mláďata 38 kg

Žďár nad Sázavou

25. 11. 2018

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg
1.místo Zacha Daniel mláďata 32 kg
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 33 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 35 kg
2.místo Přibyl Lukáš mláďata 30 kg
2.místo Rychlá Nikola mláďata 30 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci 44 kg
3.místo Peřina Milan mláďata 29 kg

Brno – Líseň

17. 11. 2018

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 34 kg
1.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg
1.místo Zacha Daniel mláďata 33 kg
1.místo Cejnková Tereza mláďata 35 kg
3.místo Rychlá Nikola mláďata 32 kg

 

Znojmo

17. 11. 2018

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 34 kg
1.místo Doupovec Filip mláďata 38 kg
1.místo Lukáš Pacal ml.žáci 60 kg
2.místo Jelínek Adam ml.žáci 46 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci 46 kg

Jihlava

10. 11. 2018

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Doupovec Filip mláďata 38 kg
2.místo Lahoda Jan ml.žáci 46 kg
5.místo Cejnková Tereza mláďata 35 kg

Galanta

10. 11. 2018

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 27 kg
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 34 kg
3.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg
7.místo Kopecký Jakub mláďata 34 kg
7.místo Rychlá Nikola mláďata 32 kg
7.místo Peřina Milan mláďata 28 kg

Dolní Kounice

27. 10. 2018

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 33 kg
1.místo Krčál Jakub mláďata 29 kg
3.místo Peřina Milan mláďata 30 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci 46 kg
4.místo Rychlá Nikola mláďata 32 kg
4.místo Rychlý Adam mláďata 28 kg

Přebor mladších žáků – Ostrava

20. 10. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
2.místo Jelínek Adam ml.žáci 46 kg
3.místo Zacha Viktor ml.žáci 34 kg
13.místo Pacal Lukáš ml.žáci 60 kg
21.místo Nedomanský Lukáš ml.žáci 55 kg

Velká Cena Polné

6. 10. 2018

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Cejnková Tereza mláďata 38 kg
1.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg
1.místo Zacha Daniel mláďata 34 kg
1.místo Smejkalová Anna mláďata 30 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 34 kg
1.místo Smejkal Štěpán ml,žáci 34 kg
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 38 kg
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 46 kg
2.místo Nedomanský Lukáš ml.žáci 55 kg
2.místo Krejčí Josef mláďata 46 kg
3.místo Vařejčka Alex ml.žáci 42 kg
3.místo Fraj Jakub mláďata 26 kg
4.místo Rychlý Adam mláďata 30 kg
4.místo Peřina Milan mláďata 30 kg
4.místo Doupovec Filip mláďata 38 kg
4.místo Přibyl Lukáš mláďata 30 kg
5.místo Rychlá Nikola mláďata 30 kg
5.místo Korecký Vladislav mláďata 38 kg
5.místo Lahoda Jan ml.žáci 46 kg

Hollabrunn /AUT/

30. 9. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anna mláďata 27 kg
1.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg
1.místo Peřina Milan mláďata 26 kg
1.místo Rychlá Nikola mláďata 36 kg
2.místo Nedomanský Lukáš ml.žáci 50 kg
2.místo Přibyl Lukáš mláďata 26 kg
3.místo Cejnková Tereza mláďata 35 kg

Žďár nad Sázavou

22. 9. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 46 kg
1.místo Kopecký Jakub ml.žáci 35 kg
1.místo Krčál Jakub mláďata 29 kg
1.místo Pacal Lukáš ml.žáci 50 kg
1.místo Přibyl Lukáš mláďata 30,5 kg
1.místo Smejkalová Anna mláďata 30 kg
2.místo Peřina Milan mláďata 30 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 31,5 kg
2.místo Zacha Viktor ml.žáci 38 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci 46 kg
4.místo Krejčí Josef mláďata 47 kg
4.místo Cejnková Tereza mláďata 36,1 kg
4.místo Nedomanský Lukáš ml.žáci 55 kg
4.místo Promberger Cyril st.žáci 73 kg

Raškovice

8. 9. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 34 kg
2.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg

Oroszlanyi /HUN/

1. 9. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 31 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg

Vídeň

17. 6. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Lahoda Jan ml.žáci 46 kg
5.místo Krčál Jakub mláďata 28 kg
5.místo Peřina Milan mláďata 36 kg

Kolín

9. 6. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 34 kg
1.místo Krčál Jakub mláďata 28 kg
2.místo Korecký Vladislav mláďata 36 kg
2.místo Peřina Milan mláďata 32 kg
2.místo Doupovec Filip mláďata 33 kg

Dačice

26. 5. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 32 kg

Split /CRO/

26. 5. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
2.místo Zacha Viktor ml.žáci 34 kg
2.místo Smejkalová Anička mláďata 25 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg
4.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg
5.místo Zacha Daniel mláďata 30 kg

Stralswalchen

19. 5. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
7.místo Pacal Lukáš ml.žáci 54 kg
9.místo Přibyl Lukáš mláďata 28 kg
13.místo Peřina Milan mláďata 28 kg

Judo Talent – Jihlava

19. 5. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
1.místo Lahoda Jan ml.žáci 46 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 30 kg
2.místo Korecký Vladislav mláďata 38 kg
2.místo Zacha Viktor ml.žáci 34 kg
3.místo Frai Jakub mláďata 22 kg
3.místo Krčál Jakub mláďata 28 kg
3.místo Doupovec Filip mláďata 34 kg
4.místo Cejnková Tereza mláďata 30 kg

Zeltweg (AUT)

12. 5. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
1.místo Smejkalová Anička mláďata 24 kg
2.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
2.místo Peřina Milan mláďata 24 kg
3.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg
5.místo Cejnková Tereza mláďata 30 kg
7.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 34 kg
9.místo Zacha Daniel mláďata 30 kg
9.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg

Velká Bíteš

28. 4. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krejčí Josef mláďata 42 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 32 kg
1.místo Krčál Jakub mláďata 28 kg
1.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 34 kg
2.místo Cejnková Tereza mláďata 30 kg
2.místo Nedomanský Lukáš ml.žáci 55 kg
3.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
3.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 34 kg
4.místo Peřina Milan mláďata 24 kg
4.místo Přibyl Lukáš mláďata 28 kg
5.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg

Bratislava

14. 4. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Cejnková Tereza mláďata 30 kg
5.místo Kopecký Jakub mláďata 32 kg
5.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg

Chlumec nad Cidlinou

7. 4. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg
2.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg
7.místo Přibyl Lukáš mláďata 27 kg

Galanta /SVK/

7. 4. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 34 kg
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
1.místo Zacha Daniel mláďata 27 kg

Miniliga – SK Jihlava

28. 3. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Promberger Cyril st.žáci 67 kg
1.místo Peřina Milan mláďata 28 kg
1.místo Zacha Daniel mláďata 28 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 32 kg
1.místo Krčálová Krystínka mláďata 18 kg
2.místo Doupovec Filip mláďata 34 kg
2.místo Krčál Jakub mláďata 27 kg
2.místo Fraj Jakub mláďata 22 kg
2.místo Krejčí Josef ml.žáci 48 kg
3.místo Cejnková Tereza mláďata 32 kg

Žďár nad Sázavou – 3. kolo PV

25. 3. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 26 kg
1.místo Zacha Daniel mláďata 28 kg
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 34 kg
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
1.místo Přibyl Lukáš mláďata 30 kg
1.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg
2.místo Nedomanský Lukáš ml.žáci 55 kg
2.místo Krejčí Josef ml.žáci 48 kg
4.místo Krčál Jakub mláďata 27 kg
4.místo Cejnková Tereza mláďata 34 kg
4.místo Peřina Milan mláďata 26 kg
4.místo Doupovec Filip mláďata 34 kg
5.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg

Grand Prix – Pezinok /SVK/

24. 3. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 27 kg
1.místo Zacha Daniel mláďata 30 kg
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 34 kg
2.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
5.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 34 kg
9.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg
16.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg

ČP Jablonec Nad Nisou

18. 3. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
5.místo Drápela Jan junioři 73 kg
9.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg

Veselí nad Moravou

11. 3. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Daniel mláďata 30 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 32 kg
3.místo Cejnková Tereza mláďata 32 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg

Telč

3. 3. 2018

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Daniel mláďata 30 kg
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
1.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
2.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
2.místo Cejnková Tereza mláďata 32 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg
3.místo Peřina Milan mláďata 30 kg
3.místo Pažourek Ondřej ml.žáci 50 kg

Neunkirchen

25. 2. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Daniel mláďata 30 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 32 kg
3.místo Cejnková Tereza mláďata 32 kg

ČP Ostrava

17. 2. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
2.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
7.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
7.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg

Banská Bystrica

10. 2. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 27 kg
2.místo Zacha Viktor mlá.žáci 30 kg
3.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
7.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 34 kg
14.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg
16.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg

Miniliga

7. 2. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Daniel mláďata 28 kg
1.místo Krejčí Josef mláďata 42 kg
2.místo Peřina Milan mláďata 28 kg
2.místo Krčál Jakub mláďata 26 kg
2.místo Přibyl Lukáš mláďata 25 kg
3.místo Doupovec Filip mláďata 33 kg
3.místo Cejnková Tereza mláďata 32 kg
3.místo Krčálová Kristýnka mláďata 17 kg

Benešov

4. 2. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 31 kg
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
2.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 34 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci 44 kg

Tygr bojovník

26. 1. 2018

Česká Třebová

21. 1. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
2.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
2.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg

Novoroční turnaj Jihlava

13. 1. 2018

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
1.místo Zacha Daniel mláďata 30 kg
1.místo Pacal Lukáš ml.žáci 55 kg
2.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg
2.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
3.místo Lahoda Jan ml.žáci 42 kg
3.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
4.místo Cejnková Tereza mláďata 32 kg
4.místo Peřina Milan mláďata 28 kg
4.místo Půža Martin st.žáci 44 kg

MMM – Uherské Hradiště

16. 12. 2017

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 23 kg
1.místo Zacha Daniel mláďata 30 kg
2.místo Meca Josef mláďata 50 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 42 kg
3.místo Meca Štěpán mláďata 50 kg
9.místo Brož Martin mláďata 30 kg
12.místo Přibyl Lukáš mláďata 27 kg

SK Jihlava – Miniliga

13. 12. 2017

 

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Šereda Miloslav mláďata 40 kg
1.místo Pacal Lukáš ml.žáci 51 kg
3.místo Půža Martin mláďata 45 kg
4.místo Peřina Milan mláďata 28 kg
4.místo Nedomanský Lukáš mláďata 48 kg

Kostice

9. 12. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Lahoda Jan mláďata 42 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg

Merseburg

2. 12. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 25 kg
1.místo Zacha Daniel mláďata 25 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 40 kg
1.místo Pacal Lukáš mláďata 45 kg
2.místo Smejkal Štěpán ml. žáci 34 kg
2.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
2.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg

aMikulášský turnaj – Žďár nad Sázavou

25. 11. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
1.místo Pacal Lukáš mláďata 50 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 40 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
1.místo Zacha Daniel mláďata 28 kg
4.místo Krčál Jakub mláďata 30 kg

Turnaj Mláďat –  Telč

25. 11. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Peřina Milan mláďata 30 kg
2.místo Krejčí Josef mláďata 40 kg
4.místo Cejnková Terza mláďata 30 kg

VC Olomouc

18. 11. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
1.místo Zacha Viktor mladší žáci 30 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 27 kg

Přebor ČR – ml. žáci

11. 11. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Smejkal Štěpán mladší žáci 30 kg
5.místo Zacha Viktor mladší žáci 30 kg
17.místo Pacal Lukáš mladší žáci 50 kg

Mistrovství ČR – Dorostenců

4. 11. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Vlček Zbyněk dorostenci 81 kg

Mistrovství ČR – Masters

28. 10. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Toufar Karel veteráni 81 kg

VC SK Jihlava

28. 10. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 40 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 30 kg
2.místo Šereda Miloslav mláďata 40 kg
2.místo Nedomanský Lukáš mláďata 46 kg
3.místo Pacal Lukáš ml.žáci 46 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
3.místo Krčál Jakub mláďata 28 kg
4.místo Pažourek Ondřej mláďata 46 kg

Miniliga

25. 10. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
1.místo Šereda Miloslav mláďata 38 kg
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
2.místo Doupovec Filip mláďata 32 kg
3.místo Korecký Vladislav mláďata 34 kg
3.místo Krčál Jakub mláďata 28 kg
3.místo Frai Jakub mláďata 22 kg
3.místo Zacha Daniel mláďata 28 kg
3.místo Nedomanský Lukáš mláďata 46 kg

Dolní Kounice

21. 10. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 43 kg
4.místo Zacha Daniel mláďata 27 kg
5.místo Doupovec Filip mláďata 31 kg

Velká Cena Polné – družstva

14. 9. 2017

Umístění Název Oddílu Body
1.místo Slavoj Judo Polná 25 – maximum
2.místo Judo Sokol Telč 19
3.místo SKKP Brno xx

Velká Cena Polné

14. 9. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Meca Štěpán mláďata 58 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 43 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 34 kg
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
1.místo Mittashová Barbora ml.žákyně 48 kg
1.místo Šereda Miloslav mláďata 38 kg
1.místo Smejkalová Anna mláďata 26 kg
2.místo Pacal Lukáš ml.žáci 50 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 28 kg
2.místo Meca Josef mláďata 58 kg
3.místo Egertová Jana mláďata 24 kg
3.místo Cejnková Tereza mláďata 30 kg
3.místo Krejčí Josef mláďata 40 kg
3.místo Nedomanský Lukáš mláďata 46 kg
4.místo Korecký Vladislav mláďata 34 kg
5.místo Vařejčka Alex mláďata 38 kg
5.místo Pažourek Ondřej ml.žáci 46 kg
5.místo Přibyl Lukáš mláďata 28 kg
7.místo Egert Jiří ml.žáci 46 kg
7.místo Půža Martin ml.žáci 46 kg
7.místo Doupovec Filip mláďata 32 kg
7.místo Krčál Jakub mláďata 28 kg
x.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
x.místo Klíma Matyáš mláďata 28 kg
x.místo Peřina Milan mláďata 28 kg

Teplice – ČP

7 – 8. 10. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
zůčastnil se Drápela Jan dorostenci 72 kg

Mělnický Turnaj 2017

30. 9. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Pacal Lukáš ml.žáci 50 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 42 kg
3.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 34 kg

Říčany

23. 9. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Lahoda Jan mláďata 42 kg

Brno

16. 9. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg

Lipsko

16. 9. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 43 kg
1.místo Pacal Lukáš ml.žáci 50 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 31 kg

Žďár nad Sázavou

10. 9. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 30 kg
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 31 kg
2.místo Jelínek Adam ml. žáci 42 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 43 kg
2.místo Meca Josef mláďata 56 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 27 kg
2.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
2.místo Pacal Lukáš ml.žáci 50 kg
3.místo Pažourek Ondřej ml.žáci 46 kg
3.místo Přibyl Lukáš mláďata 30 kg
3.místo Cejnková Tereza mláďata 29 kg

Žďár nad Sázavou – družstva

10. 9. 2017

Umístění Název Oddílu Body
1.místo Judo Sokol Žďár ??
2.místo Judo Orel Žďár ??
3.místo Slavoj Judo Polná 38
3.místo Judo Sokol Jihlava 38

Michalovce

25. 6. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 22 kg
1.místo Zacha Viktor ml. žáci 28 kg
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
3.místo Pacal Lukáš ml. žáci 47 kg
5.místo Zacha Daniel mláďata 26 kg
7.místo Cejnková Tereza mláďata 29 kg
9.místo Jelínek Adam ml. žáci 40 kg

Wieselburg

11. 6. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Pažourek Ondřej ml. žáci 46 kg
2.místo Pacal Lukáš ml. žáci 50 kg

Miniliga – družstva

2016/2017

Umístění Klub
1.místo SOKOL Žďár nad Sázavou
2.místo SK Jihlava
3.místo Slavoj Polná

Žďár nad Sázavou – miniliga

7. 6. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor ml. žáci 28 kg
1.místo Šereda Miloslav mláďata 36 kg
1.místo Jelínek Adam ml. žáci 40 kg
1.místo Pažourek Ondřej ml. žáci 42 kg
1.místo Pacal Lukáš ml. žáci 47 kg
2.místo Cejnková Tereza mláďata 29 kg
2.místo Krčál Jakub mláďata 26 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
3.místo Přibyl Lukáš mláďata 27 kg
3.místo Fišar Ondřej ml. žáci 40 kg
3.místo Nedomanský Lukáš mláďata 41 kg

VC Tábor

3. 6. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Lahoda Jan mláďata 43 kg

VC – Pardubice

27. 5. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Jan Drápela dorostenci 73 kg

Split (HR)

27. 5. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 22 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
3.místo Jelínek Adam ml. žáci 42 kg
3.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
5.místo Zacha Viktor ml. žáci 30 kg

34. ročník VC Dačic

27. 5. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Lahoda Jan mláďata 40 kg
1.místo Mittaschová Bára ml. žákyně 55 kg
3.místo Nedomanský Lukáš mláďata 42 kg

SK Jihlava – Pohár Vysočiny

20. 5. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
1.místo Zacha Viktor ml. žáci 30 kg
1.místo Pacal Lukáš ml. žáci 46 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 29 kg
2.místo Jelínek Adam ml. žáci 42 kg
2.místo Mittaschová Bára ml. žákyně 55 kg

Kroměříž

13. 5. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Jan Lahoda mláďata 41 kg

Zeltweg (AUT)

13. 5. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 25 kg
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
3.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
5.místo Jelínek Adam ml. žáci 42 kg
5.místo Pacal Lukáš ml.žáci 40 kg
7.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg

VC – Velká Bíteš

6. 5. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 24 kg
1.místo Meca Josef ml.žáci 53 kg
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
1.místo Pacal Lukáš ml. žáci 46 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 29 kg
2.místo Meca Štěpán ml.žáci 60 kg
3.místo Mittaschová Bára ml. žákyně 55 kg
3.místo Zacha Viktor ml. žáci 30 kg
3.místo Nedomanský Lukáš mláďata 42 kg
4.místo Pažourek Ondřej ml. žáci 46 kg
4.místo Přibyl Lukáš mláďata 27 kg
5.místo Jelínek Adam ml. žáci 42 kg
7.místo Fišar Ondřej ml. žáci 42 kg

Randori Polná

28. 4. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Přibyl Lukáš mláďata 26 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 40 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 26 kg
2.místo Šereda Miloslav mláďata 40 kg
3.místo Krčál Jakub mláďata 26 kg
3.místo Nedomanský Lukáš mláďata 40 kg
4.místo Brabec Dominik mláďata 30 kg
4.místo Vařejčka Alexandr mláďata 40 kg
5.místo Peřina Milan mláďata 30 kg
6.místo Klíma Matyáš mláďata 26 kg
6.místo Cinková Tereza mláďata 30 kg
6.místo Krejčí Josef mláďata 40 kg
7.místo Egertová Jana mláďata 26 kg

Blansko

23. 4. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Martin mláďata 27 kg
2.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 40 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
3.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
3.místo Pacal Lukáš ml. žáci 47 kg
5.místo Jelínek Adam ml.žáci 40 kg
5.místo Pažourek Ondřej ml. žáci 43 kg

Rohrbach (AUT)

8. 4. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
2.místo Smejkalová Anička mláďata 24 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 40 kg
3.místo Mittaschová Bára ml. žákyně 53 kg
5.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
7.místo Egert Jiří ml. žáci 40 kg

VC Žďár nad Sázavou – 2. kolo PV

2. 4. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 25 kg
1.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
1.místo Jelínek Adam ml.žáci 40 kg
1.místo Mittaschová Bára ml. žákyně 54 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
2.místo Egert Jiří ml. žáci 42 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 42 kg
3.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 29 kg
3.místo Šereda Miloslav mláďata 36 kg
3.místo Egertová Eva ml. žákyně 40 kg
3.místo Pažourek Ondřej ml. žáci 43 kg
3.místo Nedomanský Lukáš mláďata 43 kg
3.místo Smejkal Vojta st. žáci 45 kg
3.místo Pacal Lukáš ml. žáci 47 kg
4.místo Krčál Jakub mláďata 25 kg
4.místo Sobotka Matěj mláďata 31 kg
4.místo Fišar Ondřej mláďata 42 kg
4.místo Půža Martin ml. žáci 43 kg

VC – Jablonec n. Nisou

25.–26. 3. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 28 kg
3.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
3.místo Vlček Marek dorostenci 55 kg
9.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
9.místo Vlček Zbyněk dorostenci 81 kg
20.místo Jan Drápela dorostenci 73 kg

SK Jihlava – miniliga

22. 3. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
1.místo Pažourek Ondřej ml. žáci 42 kg
2.místo Krčál Jakub mláďata 25 kg
2.místo Šereda Miloslav mláďata 36 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 42 kg
2.místo Mittaschová Bára ml. žákyně 54 kg
3.místo Klíma Matyáš mláďata 23 kg
4.místo Egertová Jana mláďata 21 kg
4.místo Nedomanský Lukáš mláďata 42 kg
5.místo Fišar Ondřej mláďata 42 kg

Telč

19. 3. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 42 kg
2.místo Přibyl Lukáš mláďata 28 kg

Pezinok

11. 3. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Lahoda Jan mláďata 42 kg
3.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
7.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
7.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
9.místo Pacal Lukáš ml. žáci 46 kg
13.místo Pažourek Ondřej ml. žáci 42 kg
14.místo Egert Jiří ml. žáci 42 kg
15.místo Fišar Ondřej ml. žáci 42 kg

Gmunden

5. 3. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 25 kg
3.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
3.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
5.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg

Hradec Králové

4. 3. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Lahoda Jan mláďata 38 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
6.místo Fišar Ondřej mláďata 38 kg

Ostrava – ČP

25. 2. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
9.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
24.místo Vlček Zbyněk dorostenci 81 kg
30.místo Vlček Marek dorostenci 55 kg
40.místo Beran Marek dorostenci 60 kg
44.místo Jan Drápela dorostenci 66 kg

Bánská Bystrica

18.2.2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Zacha Viktor ml.žáci 30 kg
3.místo Smejkalová Anička mláďata 24 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 42 kg
7.místo Smejkal Štěpán ml.žáci 30 kg
7.místo Jelínek Adam ml.žáci 42 kg
9.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg

Žďár nad Sázavou

15. 2. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 34 kg
1.místo Půža Martin ml. žáci 42 kg
2.místo Fišar Ondřej mláďata 37 kg
2.místo Pacal Lukáš ml. žáci 40 kg
2.místo Pažourek Ondřej ml. žáci ?? kg
3.místo Krčál Jakub mláďata 20 kg
3.místo Nedomanský Lukáš mláďata 31 kg
3.místo Sobotka Matěj mláďata 31 kg
3.místo Šereda Miloslav mláďata 35 kg
4.místo Čejka Zdeněk ml. žáci 42 kg

Brno

11. 2. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Martin mláďata 27 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 34 kg

Olomouc – Pohár nadějí

29. 1. 2017

Umístiní Jméno Kategirie Hmotnost
1.místo Vlček Zbyněk dorostenci 81 kg
7.místo Vlček Marek dorostenci 55 kg
7.místo Jan Drápela dorostenci 73 kg

VC – Česká Třebová

21. 1. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
2.místo Zacha Viktor ml. žáci 30 kg
2.místo Meca Josef mláďata 50 kg
3.místo Smejkal Štěpán ml. žáci 28 kg
8.místo Čejka Zdeněk ml. žáci 42 kg
18.místo Jelínek Adam ml. žáci 40 kg

Sokol Jihlava – 1. kolo PV

15. 1. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
1.místo Brož Martin mláďata 31 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 40 kg
1.místo Meca Štěpán mláďata 45 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 25 kg
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 28 kg
2.místo Egertová Eva ml. žákyně 40 kg
2.místo Meca Josef mláďata 45 kg
2.místo Mittaschová Bára ml. žákyně 53 kg
3.místo Zacha Viktor ml. žáci 30 kg
?.místo Půža Martin ml. žáci 42 kg
?.místo Smejkal Vojta ml. žáci 42 kg
?.místo Čejka Zdeněk ml. žáci ?? kg
?.místo Přibyl Lukáš mláďata 26 kg
?.místo Jelínek Adam ml. žáci 40 kg
?.místo Pacal Lukáš ml. žáci 40 kg
?.místo Nedomanský Lukáš mláďata 31 kg
?.místo Fišar Ondřej mláďata ?? kg

Jihlava týmy

Umístění Název klubu
1.místo Sokol Jihlava
2.místo Slavoj Polná
3.místo Yawara Praha

Velim (1. kolo PL)

14. 1. 2017

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Lahoda Jan mláďata 40 kg
2.místo Jelínek Adam mláďata 40 kg
3.místo Brož Martin mláďata 31 kg

Kolín – 6. kolo Polabské ligy

10. 12. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 30 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 30 kg
1.místo Jelínek Adam mláďata 42 kg
1.místo Meca Josef mláďata 45 kg
3.místo Přibyl Lukáš mláďata 23 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 28 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 42 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 42 kg
3.místo Meca Štěpán mláďata 45 kg

Žďár nad Sázavou

4. 12. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Lahoda Jan mláďata 38 kg
3.místo Brož Martin mláďata 27 kg
3.místo Šereda Miloslav mláďata 34 kg

Merseburg

3. 12. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
1.místo Jelínek Adam mláďata 42 kg
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 28 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 40 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 28 kg
3.místo Smejkalová Anička mláďata 23 kg

Čáslav – 5. kolo PL

26. 11. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Jelínek Adam mláďata 42 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 38 kg

Litoměřice – dorostenecká liga

17. 11. 2016

Umístění Jméno Tým Hmotnost
1.místo Vlček Zbyněk SK Královo Pole 73 kg
6.místo Vlček Marek Ostrava do 50 kg

Krems

19. 11. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Zacha Viktor mláďata 28 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg

Galanta

12. 11. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 28 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 28 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 42 kg
10.místo Lahoda Jan mláďata 36 kg
13.místo Smejkal Vojta ml.žáci 42 kg

Mistrovství České republiky 2016

5. 11. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Zbyněk dorostenci 81 kg
3.místo Vlček Marek dorostenci do 50 kg

Velká Cena Prachatic

29. 10. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Jelínek Adam mláďata 40,7 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 28,4 kg

Přebor České republiky – starší žáci

22. 10. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Mikší Dominik st.žáci 46 kg
9.místo Vacek Matěj st.žáci 66 kg

Šampionát Moravy Mláďat

Šampionát Moravy Mláďat

22. 10. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 29 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 38 kg
2.místo Brož Martin mláďata 27 kg
2.místo Smejkalová Anna mláďata 21 kg
2.místo Jelínek Adam mláďata 39 kg
3.místo Přibyl Lukáš mláďata 26 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 39 kg
4.místo Meca Štěpán mláďata 59 kg
4.místo Meca Josef mláďata 54 kg
4.místo Fišar Ondřej mláďata ?? kg

Žďár nad Sázavou

19. 10. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 29 kg
1.místo Půža Martin ml.žáci 42 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 38 kg
1.místo Mittaschová Bára ml.žákyně 53 kg
1.místo Jelínek Adam mláďata 39 kg
1.místo Šereda Miloslav mláďata ?? kg
1.místo Egertová Eva ml.žákyně 40 kg
2.místo Smejkal Vojta ml.žáci 42 kg
2.místo Fišar Ondřej mláďata 38 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 39 kg
2.místo Brož Martin mláďata 27 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 25 kg
3.místo Přibyl Lukáš mláďata 26 kg
3.místo Meca Josef mláďata 53 kg
3.místo Meca Štěpán mláďata 53 kg
3.místo Krčál Jakub mláďata ?? kg
?.místo Čejka Zdeněk mláďata ?? kg
?.místo Jurek David st.žáci ?? kg

VC Polné – “O Pohár starosty města” soutěž družstev

15. 10. 2016

Umístění Oddíl Body
1.místo Slavoj Polná 23
2.místo Ostrava 22
3.místo SOKOL Jihlava 21

VC Polné

15. 10. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 30 kg
2.místo Smejkalová Anička mláďata 22 kg
2.místo Zacha Daniel mláďata 25 kg
2.místo Šereda Miloslav mláďata 35 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 39 kg
2.místo Meca Josef mláďata 50 kg
2.místo Mittaschová Bára mladší žákyně 53 kg
3.místo Přibyl Lukáš mláďata 26 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 38 kg
3.místo Egertová Eva mladší žákyně 40 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 43 kg
3.místo Meca Štěpán mláďata 56 kg

Alkmaar (NLD)

9. 10. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Jan Drápela dorostenci 73 kg
7.místo Šimon Bruknar dorostenci 66 kg

Wels (AUT)

9. 10. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Štepán Smejkal mláďata 27 kg
2.místo Viktor Zacha mláďata 27 kg

Tvrdonice

8. 10. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
1.místo Meca Josef mláďata 50 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 38 kg

Kufstein

2. 10. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 42 kg
7.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg

ČP – Teplice

1. 10. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
7.místo Mikší Dominik starší žáci 46 kg

Říčany u Prahy

24. 9. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 39 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg

Prostějov

17. 9. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 38 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 30 kg
3.místo Čejka Zdeněk mláďata 33 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 36 kg

ČP Brno

10.–11. 9. 2016

Umístění Jméno < th>Kategorie Hmotnost
3.místo Pokorná Petra ženy kg
11.místo Vlček Marek dorostenci 50 kg
x.místo Vacek Matěj starší žáci 60 kg

VC Žďár nad Sázavou

3. 9. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 20 kg
1.místo Přibyl Lukáš mláďata 24 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
1.místo Meca Štěpán mláďata 50 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
2.místo Egertová Eva mladší žákyně 35 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 37 kg
2.místo Meca Josef mláďata 50 kg
3.místo Zacha Daniel mláďata 22 kg
3.místo Fišar Ondřej mláďata 32 kg
3.místo Smejkal Vojtěch mláďata 42 kg
3.místo Jurek David mláďata 45 kg

Meziříčko

24. 8. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Daniel mláďata 22 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 28 kg

Michalovce 2016

26. 6. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
2.místo Jelínek Adam mláďata 38 kg
2.místo Čopfová Patrície st.žákyně 63 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
9.místo Smejkal Vojtěch mláďata 42 kg
13.místo Půža Martin mláďata 42 kg

Pardubice 2016

18. 6. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 26,9 kg
1.místo Brož Martin mláďata 25,8 kg
1.místo Jelínek Adam mláďata 40,3 kg
1.místo Brož Jakub starší žáci 50,0 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 37,5 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 26,6 kg
4.místo Fišar Ondřej mláďata 32,4 kg

SPLIT 2016 – Chorvatsko

28 – 29. 5. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata kg
2.místo Zacha Viktor mláďata kg
2.místo Kučerová Helena mláďata kg
3.místo Jurek David mláďata kg
3.místo Čopfová Patricie st.žákyně kg
3.místo Beran Marek mláďata kg

SDK Jihlava

28. 5. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata kg
1.místo Jelínek Adam mláďata kg
2.místo Meca Štěpán mláďata kg
2.místo Přibyl Lukáš mláďata kg
2.místo Lahoda Jan mláďata kg
3.místo Šereda Míla mláďata kg
4.místo Fišar Ondřej mláďata kg

SK Jihlava – miniliga

25. 5. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata kg
1.místo Šereda Milan mláďata kg
1.místo Lahoda Jan mláďata kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata kg
1.místo Přibyl Lukáš mláďata kg
1.místo Egert Jiří mláďata kg
1.místo Beran Marek dorost kg
2.místo Čejka Zdeněk mláďata kg
2.místo Ondřej Fišar mláďata kg
2.místo Zacha Daniel mláďata kg
3.místo Zacha Viktor mláďata kg
3.místo Půža Martin mláďata kg
3.místo Bruknar Jáchym mláďata kg

Zeltweg

21-22. 5. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata kg
2.místo Smejkal Štěpán mláďata kg
3.místo Pokorná Petra ženy kg
4.místo Beran Marek dorost kg

Sokol Tábor

21. 5. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Kopecký Jakub mláďata 22 kg

Ostrava – MČR družstev žen

14. 5. 2016

Umístění Jméno Družstvo Hmotnost
3.místo Pokorná Petra Hradec Králové kg

Blansko

14. 5. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 26 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 27 kg

SKKP Brno

7. 5. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Lahoda Jan mláďata 35 kg
3.místo Fišar Ondra mláďata 33 kg
4.místo Brož Martin mláďata 26 kg

Kolín – 3. kolo Polabské ligy

7. 5. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
5.místo Jelínek Adam mláďata 38 kg

Budapešť (MAD)

30. 4. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Vlček Marek dorostenci 50 kg
x.místo Vlček Zbyněk dorostenci 73 kg

Velká Bíteš – „O Bítešský rohlík“

30. 4. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 20 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 26 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 27 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 37 kg
2.místo Fišar Ondra mláďata 33 kg
3.místo Zacha Dan mláďata 21 kg
3.místo Přibyl Lukáš mláďata 24 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 35 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 37 kg
4.místo Brož Martin mláďata 26 kg
4.místo Smejkal Vojta mladší žáci 39 kg
4.místo Brož Jakub starší žáci 49 kg
5.místo Bruknar Jáchym mláďata 33 kg
5.místo Půža Martin mláďata 39 kg

Prostějov

23. 4. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
3.místo Brož Martin mláďata 23 kg

Graz (AUT)

23. 4. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Vlček Marek dorostenci 50 kg
x.místo Vlček Zbyněk dorostenci 73 kg

ČP krajů – Týn nad Vltavou

23. 4. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
x.místo Mikší Dominik starší žáci 38 kg

SKKP Brno

16. 4. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Dan mláďata 22 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 36 kg
2.místo Meca Josef mláďata 47 kg
3.místo Přibyl Lukáš mláďata 24 kg

VC Dačic

9. 4. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 26 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 27 kg
2.místo Brož Martin mláďata 23 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 35 kg

2. kolo Poháru Vysočiny – Žďár nad Sázavou

3. 4. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Přibyl Lukáš mláďata 21 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 26 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 27 kg
1.místo Jelínek Adam mláďata 38 kg
2.místo Egertová Eva mladší žákyně 35 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 35 kg
2.místo Jurek David starší žáci 45 kg
2.místo Meca Josef mláďata 47 kg
3.místo Čejka Zdeněk mláďata 28 kg
3.místo Fišar Ondra mláďata 32 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 35 kg
3.místo Půža Martin mláďata 39 kg
4.místo Smejkal Vojta mladší žáci 39 kg

Týn nad Vltavou

2. 4. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Marek dorostenci 50 kg
1.místo Vlček Zbyněk dorostenci 73 kg
3.místo Vacek Matěj dorostenci 60 kg
4.místo Vacek Matěj starší žáci 60 kg

Brno SKKP

19. 3. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 38 kg

ČP – Ostrava

19. 3. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Pokorná Petra ženy 52 kg

Písek

18. 3. 2016

1.místo Pokorná Petra ženy 52 kg
1.místo Beran Marek dorostenci 55 kg

ČP – Jablonec

12. 3. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Mikší Dominik starší žáci 38 kg
7.místo Vlček Marek dorostenci 50 kg
13.místo Vlček Zbyněk dorostenci 73 kg

Pezinok (SVK)

12. 3. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 28 kg
3.místo Jurek David starší žáci 46 kg
5.místo Zacha Viktor mláďata 28 kg
5.místo Jelínek Adam mláďata 38 kg

Spremberg

5. 3. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Kopecký Jakub mláďata 26 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 26 kg

Banská Bystrica

27. 2. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
5.místo Jelínek Adam mláďata 37 kg
7.místo Půža Martin mláďata 37 kg

Český pohár – Ostrava

20. 2. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Mikší Dominik starší žáci 42 kg
3.místo Vlček Marek dorostenci 50 kg
5.místo Vacek Matěj starší žáci 60 kg
5.místo Vlček Zbyněk dorostenci 73 kg

SKKP Brno

20. 2. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 21 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 27 kg
1.místo Jurek David starší žáci 45 kg
1.místo Beran Marek dorostenci 52 kg
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 26 kg
2.místo Meca Josef mláďata 50 kg
3.místo Meca Štěpán mláďata 50 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 35 kg

1. kolo Miniliga – Žďár nad Sázavou

17. 2. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Dan mláďata 25 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 23 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 26 kg
1.místo Fišar Ondra mláďata 35 kg
1.místo Egertová Eva mladší žákyně 36 kg
1.místo Jurek David starší žáci 45 kg
1.místo Meca Štěpán mláďata 47 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 26 kg
2.místo Šereda Miloslav mláďata 30 kg
4.místo Lahoda Jan mláďata 35 kg
4.místo Půža Martin mláďata 37 kg

Veselí nad Moravou

13. 2. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
3.místo Brož Martin mláďata 23 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 37 kg

Pohár nadějí – Olomouc

30. 1. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
7.místo Vlček Zbyněk dorostenci 73 kg
9.místo Vaněčková Vanda dorostenky 63 kg
14.místo Beran Marek dorostenci 50 kg

SKKP Brno

30. 1. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 23 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 26 kg
1.místo Brož Jakub starší žáci 46 kg
2.místo Brož Martin mláďata 23 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 37 kg

Česká Třebová

23.–24. 1. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
2.místo Vlček Marek starší žáci 50 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 36 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 37 kg
5.místo Vlček Zbyněk starší žáci 73 kg

Novoroční turnaj mládeže – TJ SOKOL JIHLAVA

17. 1. 2016

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Přibyl Lukáš mláďata 23 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 28 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 36 kg
2.místo Fišar Ondra mláďata 35 kg
2.místo Brož Jakub starší žáci 46 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 35 kg
3.místo Egertová Eva mladší žákyně 36 kg

Kolín

19. 12. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Zbyněk starší žáci 73 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 26 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 38 kg

Mnichov–Grosshadern (GER)

13. 12. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
1.místo Jelínek Adam mláďata 38 kg

Merseburg (GER)

5. 12. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
3.místo Půža Martin mláďata 37 kg
4.místo Jelínek Adam mláďata 38 kg

Mikulášský turnaj – Žďár nad Sázavou

29. 11. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
1.místo Egertová Eva mladší žákyně 36 kg
1.místo Meca Josef mláďata 45 kg
2.místo Přibyl Lukáš mláďata 21 kg
2.místo Brož Martin mláďata 25 kg
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
2.místo Brož Jakub starší žáci 35 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 36 kg
2.místo Meca Štěpán mláďata 47 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 27 kg
3.místo Fišar Ondra mláďata 32 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 35 kg
3.místo Jurek David starší žáci 46 kg
4.–5.místo Půža Martin mláďata 27 kg
4.–5.místo Jelínek Adam mláďata 38 kg

MISTROVSTVÍ MORAVY MLÁĎAT – Uherské Hradiště

28. 11. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Martin mláďata 25 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 26 kg
2.místo Meca Štěpán mláďata 47 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 26 kg
3.místo Meca Josef mláďata 45 kg
9.místo Půža Martin mláďata 27 kg
9.místo Jelínek Adam mláďata 38 kg
12.místo Egert Jiří mláďata 36 kg

Velká cena Polné – “O Pohár starosty města” soutěž družstev

14. 11. 2015

Umístění Oddíl Body
1.místo SAVADA Polná 36
2.místo SKKP Brno 35
3.místo Dolní Kounice 35

Velká cena Polné – “O Pohár starosty města”

14. 11. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Martin mláďata 25 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 26 kg
1.místo Šereda Miloslav mláďata 30 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 36 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 27 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 35 kg
3.místo Smejkalová Anička mláďata 21 kg
3.místo Fišar Ondra mláďata 32 kg
3.místo Egertová Eva mladší žákyně 36 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 37 kg
3.místo Meca Štěpán mláďata 54 kg
4.místo Meca Josef mláďata 54 kg
4.místo Přibyl Lukáš mláďata 25 kg
5.místo Půža Martin mláďata 37 kg
6.místo Smejkal Vojta mladší žáci 35 kg

Galanta (SVK)

7. 11. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Kopecký Jakub mláďata 24 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg
5.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
12.místo Půža Martin mláďata 28 kg

Přebor České republiky starších žáků – Jičín

24. 10. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Zbyněk starší žáci 66 kg
3.místo Mikší Dominik mladší žáci 42 kg
5.místo Vlček Marek starší žáci 46 kg
9.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 63 kg
11.místo Vacek Matěj mladší žáci 60 kg

Kolárovo (SVK)

17. 10. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Beran Marek dorostenci 50 kg
2.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 63 kg
5.místo Zacha Viktor mláďata 27 kg

Wels (AUT)

10. 10. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg
3.místo Beran Marek dorostenci 50 kg
7.místo Půža Martin mláďata 32 kg

Miniliga Žďár nad Sázavou

7. 10. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 29 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 33 kg
1.místo Zálešáková Dominika dorostenky 40 kg
1.místo Meca Josef mláďata 41 kg
1.místo Jurek David starší žáci 46 kg
1.místo Beran Marek dorostenci 50 kg
2.místo Bruknar Jáchym mláďata 27 kg
2.místo Půža Martin mláďata 32 kg
2.místo Egertová Eva mladší žákyně 32 kg
2.místo Meca Štěpán mláďata 45 kg
2.místo Indra David starší žáci 46 kg
3.místo Šereda Miloslav mláďata 28 kg

Český pohár – Teplice

3. 10. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Vlček Zbyněk starší žáci 66 kg
5.místo Mikší Dominik mladší žáci 42 kg
7.místo Vlček Marek starší žáci 46 kg
7.místo Vacek Matěj mladší žáci 55 kg

Malacky (SVK)

26. 9. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 23 kg

Olomouc

26. 9. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 22 kg

Český pohár – Brno

20. 9. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Vlček Marek starší žáci 46 kg
5.místo Vlček Zbyněk starší žáci 66 kg
9.místo Mikší Dominik mladší žáci 42 kg
9.místo Vacek Matěj mladší žáci 55 kg
9.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 63 kg

Nový Bydžov Polabská liga – 4. kolo

12. 9. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 57 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 23 kg

Orozslany (HUN)

6. 9. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kopecký Jakub mláďata 22 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 23 kg
1.místo Vacek Matěj starší žáci 55 kg
2.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 57 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg

Meziříčko

26. 8. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 27 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 20 kg
3.místo Smejkal Vojta mladší žáci 35 kg

Průběžné pořadí v rankingu Českého svazu juda za první pololetí 2015

Umístění Body Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo 16 Vlček Zbyněk starší žáci 66 kg
9.místo 9 Mikší Dominik starší žáci 38 kg
9.místo 7 Vlček Zbyněk starší žáci 60 kg
12.místo 6 Mikší Dominik starší žáci 42 kg
12.místo 5 Vlček Marek starší žáci 46 kg
5.místo 17 Bruknar Šimon dorostenci 55 kg
8.místo 7 Drápela Jan dorostenci 60 kg
12.místo 7 Drápela Jan dorostenci 66 kg
13.místo 3 Vlček Marek >dorostenci 46 kg
15.místo 2 Bruknar Šimon dorostenci 60 kg
32.místo 1 Vacek Matěj starší žáci 55 kg

Frohnleiten

28. 6. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Pokorná Petra ženy 52 kg
9.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 57 kg

Vídeň

21. 6. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg

Český pohár – Chomutov

13. 6. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Vlček Zbyněk starší žáci 66 kg
5.místo Mikší Dominik mladší žáci 42 kg
5.místo Drápela Jan dorostenci 66 kg
7.místo Vlček Marek starší žáci 46 kg
7.místo Vlček Marek dorostenci 46 kg
9.místo Vacek Matěj mladší žáci 50 kg
9.místo Bruknar Šimon dorostenci 60 kg

Beroun

6. 6. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg

Galanta

31. 5. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg
2.místo Brož Martin mláďata 24 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 28 kg
5.místo Sehnal Karel mláďata 33 kg
6.místo Egert Jirka mláďata 33 kg

Talent Jihlava

30. 5. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Sehnal Karel mláďata 29 kg
1.místo Meca Josef mláďata 41 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
2.místo Lahoda Jan mláďata 29 kg
2.místo Meca Štěpán mláďata 45 kg
3.místo Egertová Eva mladší žákyně 32 kg
4.místo Půža Martin mláďata 32 kg
4.místo Fišar Ondra mláďata 32 kg
4.místo Jelínek Adam mláďata 34 kg
5.místo Egert Jiří mláďata 33 kg

Zeltweg

16.–17. 5. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg
2.místo Vlček Marek starší žáci 46 kg
3.místo Brož Martin mláďata 23 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg
3.místo Drápela Jan dorostenci 66 kg
5.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 57 kg
7.místo Sehnal Karel mláďata 29 kg
7.místo Beran Marek dorostenci 50 kg

Kroměříž

16. 5. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg

Budapešť

2. 5. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Smejkal Štěpán mláďata 24 kg
7.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg

O Bítešský rohlík – Pohár Vysočiny

1. 5. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Sehnal Karel mláďata 29 kg
2.místo Brož Martin mláďata 23 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg
2.místo Egertová Eva mladší žákyně 29 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg
3.místo Bruknar Jáchym mláďata 27 kg
3.místo Egert Jirka mláďata 28 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 34 kg
4.místo Vařejčka Alex mláďata 24 kg
4.místo Musil Sebastián mláďata 35 kg
4.místo Půža Martin mláďata 32 kg
5.místo Smejkal Vojta mladší žáci 35 kg

Bratislava

25. 4. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Rosecká Pavlína dorostenky 52 kg
2.místo Drápela Jan dorostenci 66 kg
5.místo Beran Marek dorostenci 50 kg

Žďár nad Sázavou – miniliga 5. kolo

20. 4. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
1.místo Lahoda Jan mláďata 29 kg
1.místo Egertová Eva mladší žákyně 32 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 33 kg
1.místo Brož Jakub starší žáci 35 kg
1.místo Beran Marek starsí žáci 50 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg
2.místo Bruknar Jáchym mláďata 27 kg
2.místo Půža Martin mláďata 32 kg
2.místo Meca Štěpán mláďata 45 kg
3.místo Brož Martin mláďata 25 kg
3.místo Fišar Ondra mláďata 32 kg
3.místo Meca Josef mláďata 41 kg

VC Dačice

18. 4. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 23 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 29 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg

SK Jihlava – miniliga 4. kolo

17. 4. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 23 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 29 kg
2.místo Brož Martin mláďata 23 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 28 kg
2.místo Šereda Miloslav mláďata 28 kg
2.místo Půža Martin mláďata 32 kg
2.místo Musil Sebastián mláďata 35 kg
3.místo Valenta Adam mláďata 25 kg
3.místo Egertová Eva mladší žákyně 29 kg

Brno

11. 4. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg

Spremberg

3. 4. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Sehnal Karel mláďata 29 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg
5.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg

Žďár nad Sázavou – Pohár Vysočiny

29. 3. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
2.místo Půža Martin mláďata 32 kg
2.místo Egertová Eva mladší žákyně 32 kg
2.místo Jurek David starší žáci 46 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 32 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 34 kg
4.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg
4.místo Valenta Adam mláďata 26 kg
4.místo Bruknar Jáchym mláďata 27 kg
4.místo Indra David starší žáci 46 kg
7.místo Smejkal Vojta mladší žáci 35 kg

Berger Nachwuchscup 1. Runde – Krems

22. 3. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 52 kg
1.místo Drápela Jan dorostenci 60 kg
2.místo Vacek Matěj mladší žáci 50 kg
2.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 57 kg
2.místo Vlček Zbyněk starší žáci 66 kg
3.místo Mikší Dominik mladší žáci 42 kg
3.místo Bruknar Šimon dorostenci 60 kg
4.místo Beran Marek starsí žáci 50 kg

Žďár nad Sázavou – Miniliga 3. kolo

18. 3. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 29 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 33 kg
1.místo Meca Josef mláďata 41 kg
2.místo Brož Martin mláďata 23 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 23 kg
2.místo Bruknar Jáchym mláďata 27 kg
2.místo Egertová Eva mladší žákyně 32 kg
2.místo Rosecká Gabriela starší žákyně 44 kg
2.místo Meca Štěpán mláďata 45 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 34 kg
3.místo Smejkal Vojta mladší žáci 35 kg
3.místo Rosecký Jakub mladší žáci 35 kg

Jablonec nad Nisou – Český pohár

20.–21. 2. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Bruknar Šimon dorostenci 55 kg
5.místo Vlček Zbyněk starší žáci 66 kg
9.místo Rosecká Pavlína dorostenky 52 kg
10.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 57 kg
19.místo Vacek Matěj starší žáci 50 kg

Hradec Králové

7. 3. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 24 kg

Spremberg – Německo

28. 2. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Sehnal Karel mláďata 28 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 24 kg
5.místo Kopecký Jakub mláďata 24 kg

Polná – Miniliga 2. kolo

18. 2. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 24 kg
1.místo Kopecký Jakub mláďata 24 kg
1.místo Bruknar Jáchym mláďata 27 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 28 kg
1.místo Půža Martin mláďata 33 kg
1.místo Meca Štěpán mláďata 48 kg
2.místo Brož Martin mláďata 25 kg
2.místo Valenta Adam mláďata 26 kg
2.místo Šereda Miloslav mláďata 27 kg
2.místo Egertová Eva mladší žákyně 32 kg
2.místo Jelínek Adam mláďata 33 kg
2.místo Mittaschová Barbora mláďata 35 kg
2.místo Meca Josef mláďata 40 kg
2.místo Jurek David starší žáci 40 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 22 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 29 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 31 kg
3.místo Musil Sebastián mláďata 35 kg
3.místo Zálešáková Dominika dorostenky 40 kg
4.místo Kalivoda Šimon mláďata 28 kg
4.místo Rosecký Jakub mladší žáci 34 kg
4.místo Indra David starší žáci 40 kg
5.místo Pařík Jan mladší žáci 34 kg

přípravky SKKP Brno – 2. turnaj

31. 1. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Mittaschová Barbora mláďata 35 kg
3.místo Musil Sebastián mláďata 32 kg

Pohár nadějí – Olomouc

31. 1. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Bruknar Šimon dorostenci 55 kg
7.místo Kousal Dominik junioři 73 kg
7.místo Švec Milan junioři 73 kg

Žďár nad Sázavou – Miniliga 1.kolo

28.1. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 24 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 28 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 31 kg
1.místo Mittaschová Barbora mláďata 35 kg
1.místo Jurek David starší žáci 40 kg
2.místo Kopecký Jakub mláďata 24 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 22 kg
2.místo Jelínek Adam mláďata 32 kg
3.místo Musil Sebastián mláďata 32 kg
3.místo Indra David starší žáci 40 kg
4.místo Půža Martin mláďata 33 kg
4.místo Zálešáková Dominika dorostenky 52 kg

Česká Třebová

24. 1. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 29 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 31 kg

Sokol Jihlava – Pohár Vysočiny

18.1. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 30 kg
1.místo Jelínek Adam mláďata 33 kg
1.místo Mikší Dominik starší žáci 38 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 23 kg
2.místo Šereda Miloslav mláďata 27 kg
2.místo Bruknar Jáchym mláďata 27 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 28 kg
2.místo Egertová Eva mladší žákyně 32 kg
2.místo Půža Martin mláďata 32 kg
3.místo Smejkalová Anička mláďata 20 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 23 kg
3.místo Musil Sebastián mláďata 33 kg
3.místo Vacek Matěj starší žáci 50 kg
5.místo Mittaschová Barbora mláďata 40 kg
5–6.místo Čáp Šimon mladší žáci 34 kg
5–6.místo Smejkal Vojta mladší žáci 38 kg
7–8.místo Rosecký Jakub mladší žáci 34 kg

SYNER CUP 2015 – Liberec

17. 1. 2015

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Rosecká Pavlína dorostenky 52 kg
2.místo Drápela Jan dorostenci 60 kg
3.místo Bruknar Šimon dorostenci 50 kg

Judisté Vysočiny 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mladší žáci
2.místo Vacek Matěj mladší žáci
2.místo Rosecká Pavlína starší žákyně
3.místo Smerekovská Marika starší žákyně
3.místo Drápela Jan starší žáci

SK Jihlava – miniliga

19.12. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Sehnal Karel mláďata 28 kg
1.místo Egertová Eva mláďata 29 kg
1.místo Musil Sebastián mláďata 32 kg
1.místo Jelínek Adam mláďata 32 kg
1.místo Mittaschová Barbora mláďata 37 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 31 kg
2.místo Jurek David mláďata 40 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 24 kg
3.místo Bruknar Jáchym mláďata 27 kg
4.místo Půža Martin mláďata 34 kg
4.místo Indra David mláďata 40 kg

Kolín 6. kolo Polabské ligy

13.12. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Petschenka Aleš dorostenci 73 kg
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 23 kg
2.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 57 kg
2.místo Vacek Matěj mladší žáci 50 kg
2.místo Kriegsmann Petr dorostenci +73 kg
7.místo Beran Marek starsí žáci 46 kg
7.místo Smejkal Vojta mláďata 34 kg
8.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg

randori Polná

9.12. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkalová Anička mláďata 21 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 25 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 26 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 29 kg
1.místo Egertová Eva mláďata 32 kg
1.místo Rosecký Jakub mláďata 34 kg
1.místo Jurek David mláďata 40 kg
2.místo Přibyl Lukáš mláďata 21 kg
2.místo Brož Martin mláďata 25 kg
2.místo Bruknar Jáchym mláďata 26 kg
2.místo Šereda Miloslav mláďata 29 kg
2.místo Půža Martin mláďata 34 kg
2.místo Jelínek Adam mláďata 36 kg
2.místo Indra David mláďata 40 kg
2.místo Meca Štěpán mláďata 48 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
3.místo Valenta Adam mláďata 26 kg
3.místo Pham Michal mláďata 26 kg
3.místo Lahoda Jan mláďata 29 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 34 kg
3.místo Musil Sebastián mláďata 34 kg
3.místo Pařík Jan mláďata 36 kg
3.místo Smetana Filip mláďata 36 kg
3.místo Mittaschová Barbora mláďata 40 kg
3.místo Meca Josef mláďata 40 kg
4.místo Fišar Ondřej mláďata 29 kg

Bratislava

6.12. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 23 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg
3.místo Smejkal Vojta mláďata 34 kg

SKKP Brno

29.11. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 23 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
1.místo Smejkal Vojta mláďata 34 kg
2.místo Egertová Eva mláďata 28 kg

Přebor ČR mladších žáků – Hranice

22. 11. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Mikší Dominik mladší žáci 38 kg
5.místo Vacek Matěj mladší žáci 50 kg

Žďar nad Sázavou – Miniliga

19.11. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 23 kg
1.místo Egertová Eva mláďata 28 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 31 kg
1.místo Jurek David mláďata 37 kg
1.místo Beran Marek starsí žáci 46 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 22 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
2.místo Bruknar Jáchym mláďata 27 kg
2.místo Jelínek Adam mláďata 31 kg
2.místo Smejkal Vojta mláďata 34 kg
3.místo Smejkalová Anička mláďata 20 kg
3.místo Rosecký Jakub mláďata 32 kg
3.místo Pařík Jan mláďata 35 kg
3.místo Mittaschová Barbora mláďata 37 kg
4.místo Půža Martin mláďata 31 kg
4.místo Indra David mláďata 38 kg

Krems 4. kolo

16. 11. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 48 kg
2.místo Beran Marek starsí žáci 46 kg
2.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 57 kg
2.místo Drápela Jan starší žáci 60 kg
3.místo Vacek Matěj mladší žáci 50 kg
3.místo Bruknar Šimon starší žáci 50 kg

Velká cena Polné – “O Pohár starosty města” – soutěž družstev

8.11. 2014

Umístění Oddíl Body
1.místo Loko Česká Třebová 35
2.místo OREL Žďár nad Sázavou 31
3.místo SAVADA Polná 31

Velká cena Polné – “O Pohár starosty města”

8.11. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Martin mláďata 22 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg
1.místo Jelínek Adam mláďata 35 kg
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 38 kg
1.místo Vacek Matěj mladší žáci 50 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 24 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 28 kg
2.místo Egertová Eva mláďata 29 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 31 kg
2.místo Rosecká Gábina mladší žákyně 48 kg
3.místo Bruknar Jáchym mláďata 26 kg
3.místo Váňová Aja mláďata 23 kg
4.místo Smerekovský Vojta mláďata 24 kg
4.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
4.místo Mittaschová Barbora mláďata 34 kg
4.místo Pařík Jan mláďata 35 kg
4.místo Sobotka Sebastián mláďata ?? kg
5.místo Smejkal Vojta mláďata 31 kg
5.místo Musil Sebastián mláďata 27 kg
5.místo Rosecký Jakub mláďata 32 kg
5.místo Jurek David mláďata 38 kg
8.místo Čáp Šimon mláďata 28 kg

Kufstein

2.11. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 48 kg
3.místo Bruknar Šimon starší žáci 50 kg
5.místo Drápela Jan starší žáci 60 kg

Žďar nad Sázavou – Miniliga

25. 10. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 23 kg
1.místo Jelínek Adam mláďata 26 kg
2.místo Mittaschová Barbora mláďata 30 kg
2.místo Šereda Miloslav mláďata 27 kg
4.místo Valenta Adam mláďata 23 kg
4.místo Bruknar Jáchym mláďata 25 kg
4.místo Jurek David mláďata 38 kg
4.místo Kopecký Jakub mláďata ?? kg
4.místo Sobotka Sebastián mláďata ?? kg

Kolárovo

25. 10. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 48 kg
1.místo Bruknar Šimon starší žáci 50 kg
1.místo Drápela Jan starší žáci 60 kg

Šampionát Moravy – Uherské Hradiště

25. 10. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 24 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 27 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 30 kg
4.místo Egertová Eva mláďata 29 kg
5.místo Smejkal Vojta mláďata 32 kg

Přebor ČR starších žáků – Ostrava

18. 10. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Bruknar Šimon starší žáci 50 kg
7.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 48 kg
9.místo Kousal Marek starší žáci 46 kg
16.místo Drápela Jan starší žáci 60 kg

SKKP Brno

4.10. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
1.místo Egertová Eva mláďata 28 kg
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 23 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 30 kg
2.místo Smejkal Vojta mláďata 34 kg

Český pohár – Teplice

4.–5. 9. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 48 kg
3.místo Bruknar Šimon starší žáci 50 kg
3.místo Drápela Jan starší žáci 60 kg
5.místo Kousal Marek starší žáci 46 kg
5.místo Vacek Matěj mladší žáci 50 kg
9.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 57 kg

Olomouc

28. 9. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vacek Matěj mladší žáci 50 kg
4.místo Smejkal Štěpán mláďata 25 kg

Český pohár – Brno

20.–21. 9. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 38 kg
2.místo Vacek Matěj mladší žáci 50 kg
3.místo Drápela Jan starší žáci 60 kg
5.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 48 kg
7.místo Smerekovská Marika starší žákyně 63 kg
10.místo Kousal Marek starší žáci 46 kg
14.místo Bruknar Šimon starší žáci 50 kg
16.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 57 kg

Mistrovství Evropy masters 2014 – Praha

25. 6. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
7.místo Toufar Karel muži 81 kg

Nový Bydžov

(nekompletní)
14. 6. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Brož Martin mláďata 23 kg
5.místo Egertová Eva mláďata 29 kg

MČR – Chomutov

8. 6. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
20.místo Švec Milan junioři 73 kg

ČP – Chomutov

7. 6. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 44 kg
2.místo Drápela Jan starší žáci 50 kg
3.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
5.místo Mikší Dominik mladší žáci 38 kg
10.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 52 kg

Brno

7. 6. 2014

Judo Talent 2014 – SK Jihlava

(nekompletní)
31. 5. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 24 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 27 kg
2.místo Smejkal Vojta mláďata 32 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 30 kg
Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
1.místo Jelínek Adam mláďata 26 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 27 kg
1.místo Egertová Eva mláďata 28 kg
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 38 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 21 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 29 kg
3.místo Smejkalová Anička mláďata 20 kg
3.místo Brož Martin mláďata 20 kg
3.místo Rosecká Gabriela mláďata 44 kg
3.místo Jurek David mláďata ?? kg
4.místo Valenta Adam mláďata 23 kg
4.místo Sobotka Sebastián mláďata 24 kg
4.místo Kopecký Jakub mláďata 24 kg
4.místo Šereda Miloslav mláďata 27 kg
4.místo Půža Martin mláďata 28 kg
4.místo Rosecký Jakub mláďata 32 kg
4.místo Smejkal Vojta mláďata 32 kg
5.místo Mittaschová Barbora mláďata 30 kg
?.místo Čáp Šimon mláďata 28 kg
?.místo Musil Sebastián mláďata 29 kg
?.místo Beran Marek starsí žáci 38 kg

Guntramsdorf – Rakousko

25. 5. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 24 kg
2.místo Beran Marek mláďata 40 kg
2.místo Vacek Matěj mladší žáci 45 kg
16.místo Sehnal Karel mláďata 27 kg

Mistrovství republiky družstev starších žáků 2014
– Benešov –

24. 5. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Tým SKP Benešov starší žáci
2.místo Tým SK Kaplice starší žáci
3.místo Tým Česká Třebová starší žáci
4.místo Tým Sokol Jihlava starší žáci
bojovníci
4.místo Jakub a Jan Bohdálkovi Sokol Jihlava 38 kg
4.místo Vlček Marek Sokol Jihlava 42 kg
4.místo Kousal Marek SAVADA Polná 46 kg
4.místo Bruknar Šimon SAVADA Polná 50 kg
4.místo Drápela Jan SAVADA Polná 55 kg
4.místo Vlček Zbyněk Sokol Jihlava 60 kg
4.místo Kriegsmann Petr SAVADA Polná 73 kg
4.místo Lubomír Přichystal Sokol Jihlava +73 kg

Zeltweg

17. 5. 2014

Velká Bíteš

3. 5. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 44 kg
3.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 52 kg
3.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
1.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 44 kg
1.místo Vacek Matěj mladší žáci 46 kg
2.místo Rosecká Gabriela mláďata 44 kg
3.místo Brož Martin mláďata 19 kg
3.místo Rosecký Jakub mláďata 29 kg
3.místo Egertová Eva mláďata 31 kg
4.místo Smejkal Vojta mláďata 32 kg
4.místo Mittaschová Barbora mláďata 34 kg
(nekompletní)

Jičín – soutěž krajských družstev

26. 4. 2014

7.místo Kraj Vysočina starší žáci
reprezantanti ze Savady
7.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 44 kg
7.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
7.místo Drápela Jan starší žáci 50 kg
7.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 52 kg

Jičín – Český Pohár

26. 4. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
2.místo Kousal Dominik muži 66 kg
7.místo Švec Milan muži 66 kg

Kufstein – Rakousko

21. 4. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
14.místo Smejkal Vojta mláďata 34 kg

Randori mláďat Brno

12. 4. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 26 kg
1.místo Smejkal Vojta mláďata 32 kg
2.místo Egertová Eva mláďata 31 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 30 kg

Maďarsko – veteráni

29. 3. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg

VC Dačic

29. 3. 2014

1.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
1.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 44 kg
2.místo Smerekovská Marika starší žákyně 57 kg
3.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
3.místo Rosecký Jakub mláďata 29 kg
3.místo Mittaschová Barbora mláďata 34 kg
3.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 52 kg
4.místo Rosecká Gabriela mláďata 44 kg

Žďár nad Sázavou

23. 3. 2014

1.místo Zacha Viktor mláďata 20 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
1.místo Egertová Eva mláďata 28 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 29 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
3.místo Smejkal Vojta mláďata 31 kg
3.místo Bruknar Jáchym mláďata 23 kg
3.místo Čáp Šimon mláďata 28 kg
3.místo Rosecký Jakub mláďata 29 kg
4.místo Brož Martin mláďata 19 kg

Přebor Jihočeského kraje

22. 3. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Švec Milan junioři 73 kg
1.místo Švec Milan muži 73 kg

Český pohár – Jablonec nad Nisou

15. – 16. 3. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vacek Matěj mladší žáci 46 kg
2.místo Drápela Jan starší žáci 50 kg
3.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
3.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 44 kg
3.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
5.místo Kousal Marek starší žáci 42 kg
5.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 52 kg

SK Jihlava

7. 3. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Martin mláďata 19 kg
1.místo Zacha Viktor mláďata 20 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
1.místo Šlechtická Míša mláďata 25 kg
1.místo Smejkal Vojta mláďata 31 kg
1.místo Mittaschová Barbora mláďata 34 kg
2.místo Smejkalová Anička mláďata 20 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
2.místo Egertová Eva mláďata 28 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 29 kg
3.místo Kopecký Jakub mláďata 25 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 26 kg
3.místo Musil Sebastián mláďata 27 kg
3.místo Váňová Andrea mláďata 30 kg
4.místo Bruknar Jáchym mláďata 23 kg
4.místo Sobotka Sebastián mláďata 24 kg
4.místo Šereda Miloslav mláďata 27 kg
4.místo Jurek David mláďata ?? kg
4.místo Smerekovský Vojta mláďata 24 kg

Bánská Bystrica

1. 3. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vacek Matěj mladší žáci 46 kg
7.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
18.místo Smejkal Vojta mláďata 31 kg

Český pohár – Ostrava

15. – 16. 2. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
3.místo Vacek Matěj mladší žáci 46 kg
3.místo Smerekovská Marika starší žákyně 57 kg
3.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
15.místo Švec Milan junioři 73 kg
25.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
35.místo Kousal Marek starší žáci 42 kg

SKKP Brno

8. 2. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
1.místo Egert Jiří mláďata 28 kg
1.místo Egertová Eva mláďata 28 kg
1.místo Smejkal Vojta mláďata 31 kg

Olomouc – Pohár nadějí

1. 2. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
7.místo Švec Milan junioři 73 kg

Bánská Bystrica – družstva

25. 1. 2014

Umístění Jméno Kategorie Družstvo
1.místo ženy Slavie Blava
2.místo ženy Wroclav–repre
3.místo ženy Wroclav
4.místo ženy Bratislava
5.místo Krčálová Kateřina ženy Savada Polná
6.místo ženy Bystrica

Sokol Jihlava

18. 1. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
1.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 44 kg
1.místo Vacek Matěj mladší žáci 46 kg
1.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
1.místo Drápela Jan starší žáci 50 kg
1.místo Kriegsmann Petr starší žáci 73 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
2.místo Rosecká Gábina mladší žákyně 48 kg
2.místo Vaněčková Vanda starší žákyně 52 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 20 kg
3.místo Čáp Šimon mláďata 28 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 28 kg
3.místo Kriegsmannová Markéta mladší žákyně 57 kg
3.místo Petschenka Aleš starší žáci 60 kg
4.místo Brož Martin mláďata 20 kg
4.místo Bruknar Jáchym mláďata 23 kg
4.místo Musil Sebastián mláďata 27 kg
4.místo Egertová Eva mláďata 28 kg
4.místo Rosecký Jakub mláďata 29 kg
4.místo Mittaschová Barbora mláďata 34 kg

Liberec

18. 1. 2014

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
5.místo Švec Milan junioři 66 kg

Žďár nad Sázavou

14. 12. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Zacha Viktor mláďata 20 kg
4.místo Brož Martin mláďata 20 kg
4.místo Čáp Šimon mláďata 28 kg

Šampionát Moravy mláďat – Uherské Hradiště

30. 11. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
2.místo Egertová Eva mláďata 27 kg
3.místo Sehnal Karel mláďata 26 kg
5.místo Smerekovský Vojta mláďata 24 kg
7.místo Egert Jiří mláďata 28 kg
7.místo Smejkal Vojta mláďata 31 kg

Přebor ČR mladších žáků – Ostrava

23.11. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
.místo Kousal Marek mladší žáci 42 kg

Berger Nachwuchscup 2013 – Krems

17.11. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Judo Vysočina družstva 4. kola
1.místo Drápela Jan starší žáci 50 kg
1.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
3.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 52 kg

Přebor ČR starších žáků a žákyň

16.11. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Drápela Jan starší žáci 50 kg
5.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 44 kg
5.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg

Galanta

9.11. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 20 kg
4.místo Rosecká Gábina mladší žákyně 44 kg
4.místo Kriegsmannová Markéta mladší žákyně +52 kg

Velká cena Polné – “O Pohár starosty města” – soutěž družstev

3.11. 2013

Umístění Oddíl Body
1.místo TJ Spatrak Velká Bíteš 31
2.místo SKKP Brno 31
3.místo SAVADA Polná 30

Velká cena Polné – “O Pohár starosty města”

3.11. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 20 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
1.místo Kousal Marek mladší žáci 42 kg
1.místo Vacek Matěj mladší žáci 46 kg
2.místo Kriegsmannová Markéta mladší žákyně 57 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 20 kg
3.místo Smerekovský Vojta mláďata 24 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 27 kg
3.místo Rosecká Gábina mladší žákyně 48 kg
3.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 52 kg
4.místo Brož Martin mláďata 20 kg
4.místo Bruknar Jáchym mláďata 23 kg
4.místo Musil Sebastián mláďata 27 kg
4.místo Čáp Šimon mláďata 28 kg
4.místo Smejkal Vojta mláďata 31 kg
4.místo Mittaschová Barbora mláďata 34 kg
5.místo Egertová Eva mláďata 28 kg

Gutramsdorf – Rakousko

13.10.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
1.místo Drápela Jan starší žáci 50 kg
3.místo Kousal Marek mladší žáci 42 kg
3.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 44 kg
3.místo Vacek Matěj mladší žáci 46 kg

Turnaj přípravek – Brno

12.10.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Egert Jiří mláďata 26 kg
3.místo Egertová Eva mláďata 27 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 32 kg
5.místo Brož Martin mláďata 20 kg

ČP – Teplice

5.–6.10.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
3.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 44 kg
3.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
5.místo Drápela Jan starší žáci 50 kg
7.místo Švec Milan junioři 66 kg
9.místo Vacek Matěj mladší žáci 46 kg
9.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 52 kg
13.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg

ČP – Brno

21.9.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Drápela Jan starší žáci 50 kg
5.místo Kousal Marek mladší žáci 38 kg
5.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 44 kg
7.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
9.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 52 kg
9.místo Švec Milan junioři 66 kg
9.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
13.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
21.místo Vacek Matěj mladší žáci 46 kg

IX. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR VETERÁNŮ MUŽŮ A ŽEN

21.9.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Krčálová Kateřina ženy 63 kg

Mistrovství Polska – veteráni

14.9.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg

Nový Bydžov

14.9.2013

1.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 50 kg
1.místo Drápela Jan starší žáci 46 kg
2.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 40 kg
2.místo Rosecká Gábina mladší žákyně 42 kg
2.místo Vacek Matěj mladší žáci 42 kg
3.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg

Sibiu – Rumunsko

14.9.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
9.místo Švec Milan junioři 66 kg
9.místo Kousal Dominik junioři 66 kg

Bánská Bystrica

24.8.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
7.místo Švec Milan junioři 73 kg

Průběžné pořadí v rankingu Českého svazu juda za první pololetí 2013

Umístění Body Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo 41 Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
1.místo 37 Kousal Marek mladší žáci 38 kg
3.místo 25 Vlček Marek mladší žáci 38 kg
4.místo 22 Vacek Matěj mladší žáci 42 kg
2.místo 23 Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
9.místo 8 Vlček Zbyněk mladší žáci 55 kg
4.místo 8 Rosecká Pavlína starší žákyně 40 kg
2.místo 22 Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
8.místo 7 Drápela Jan starší žáci 46 kg
3.místo 11 Kousal Dominik junioři 66 kg
1.místo 22 Krčálová Kateřina ženy 57 kg

15. Int. CREATIV Graz Judoturnier Styrian Judopanther 2013 – Frohnleiten

29.6.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
13.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 40 kg
19.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 48 kg

Mistrovství Evropy veteráni – Paříž

16.6.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg

Judo Talent 2013 – SK Jihlava

15.6.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Zacha Viktor mláďata 20 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
3.místo Brož Martin mláďata 20 kg
3.místo Egertová Eva mláďata 27 kg
4.místo Egert Jiří mláďata 26 kg
5.místo Mittaschová Barbora mláďata 32 kg

BUSHI CUP Třešť

1.6.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Čáp Šimon mláďata 27 kg
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
1.místo Vlček Marek mladší žáci 37 kg
1.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 50 kg
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 65 kg
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 20 kg
2.místo Smerekovský Vojta mláďata 24 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 26 kg
3.místo Egertová Eva mláďata 27 kg
3.místo Rosecká Gábina mladší žákyně 42 kg
4.místo Brož Martin mláďata 20 kg
5.místo Smejkal Vojta mláďata 29 kg
5.místo Mittaschová Barbora mláďata 32 kg

Nový Bydžov

25.5.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
1.místo Vlček Marek mladší žáci 38 kg
3.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
3.místo Vacek Matěj mladší žáci 42 kg
13.místo Kousal Marek mladší žáci 38 kg

Krems

25.5.2013

1.místo Drápela Jan starší žáci 46 kg
3.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg

Prostějov

25.5.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 40 kg
3.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 48 kg

USK Praha

11.5.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Vlček Marek mladší žáci 38 kg
2.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
3.místo Drápela Jan starší žáci 46 kg
3.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg

Velká Bíteš

11.5.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Čáp Šimon mláďata 26 kg
1.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 48 kg
2.místo Zacha Viktor mláďata 19 kg
3.místo Novák Jakub mláďata 19 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 20 kg
3.místo Sehnal Karel mláďata 24 kg
3.místo Egertová Eva mláďata 25 kg
3.místo Mittaschová Barbora mláďata 32 kg
3.místo Rosecká Gábina mladší žákyně 42 kg
5.místo Egert Jiří mláďata 25 kg
5.místo Smejkal Vojta mláďata 29 kg
6.místo Rosecký Jakub mláďata 29 kg
6.místo Beran Marek mláďata 34 kg

Rakousko – Zeltweg

4.–5.5.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
2.místo Vacek Matěj mladší žáci 42 kg
3.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
3.místo Rosecká Gábina mladší žákyně 40 kg
3.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 55 kg
3.místo Kousal Dominik muži 66 kg
5.místo Kousal Marek mladší žáci 38 kg
5.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 40 kg
5.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
5.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 48 kg
5.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
7.místo Švec Milan muži 73 kg
9.místo Švec Milan junioři 73 kg

Velká cena Jičína

27.4.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg

Mistrovství Slovenské republiky – veteráni

20.4.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg

Velká cena Chomutova – Český pohár

13.4.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
1.místo Kousal Marek mladší žáci 38 kg
2.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
3.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
5.místo Drápela Jan starší žáci 46 kg
x.místo Vlček Marek mladší žáci 38 kg

SK Jihlava

12.4.2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Egertová Eva mláďata 27 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
3.místo Egert Jiří mláďata 27 kg
4.místo Smejkalová Anna mláďata 20 kg
4.místo Smerekovský Vojta mláďata 25 kg
4.místo Smejkal Vojta mláďata 30 kg

Týn nad Vltavou

6. 4. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
1.místo Drápela Jan starší žáci 46 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 22 kg
2.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
3.místo Kriegsmann Petr starší žáci 73 kg
9.místo Vacek Matěj mladší žáci 42 kg

Žďár nad Sázavou

24. 3. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
3.místo Brabec Petr mláďata 27 kg

Pezinok – Slovensko

23. 3. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Vlček Marek mladší žáci 38 kg
3.místo Drápela Jan starší žáci 46 kg

Rorbach – Rakousko

23. 3. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vacek Matěj mladší žáci 42 kg
3.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
3.místo Kousal Marek mladší žáci 38 kg

Velká cena Jablonce – Český pohár

16.–17. 3. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo SAVADA Polná kluby mladší žáci
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
1.místo Vacek Matěj mladší žáci 42 kg
2.místo Kousal Marek mladší žáci 38 kg
2.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
3.místo Vlček Marek mladší žáci 38 kg
3.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 55 kg
5.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 40 kg
7.místo Švec Milan junioři 73 kg

Velká cena Ostravy – Český pohár

9. 3. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
9.místo Kousal Dominik junioři 66 kg

SK Jihlava

8. 3. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smejkal Vojta mláďata 30 kg
1.místo Čáp Šimon mláďata 27 kg
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 25 kg
2.místo Brabec Petr mláďata 27 kg
3.místo Zacha Viktor mláďata 19 kg
3.místo Smerekovský Vojta mláďata 25 kg
3.místo Rosecký Jakub mláďata 27 kg
3.místo Mittaschová Barbora mláďata 30 kg
3.místo Beran Marek mláďata 30 kg
4.místo Novák Jakub mláďata 19 kg
4.místo Egertová Eva mláďata 27 kg
4.místo Egert Jiří mláďata 27 kg

VC Dačic

23. 2. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 40 kg
1.místo Smerekovská Marika starší žákyně 57 kg
1.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 24 kg
2.místo Rosecká Gábina mladší žákyně 40 kg
2.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 44 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
4.místo Smerekovský Vojta mláďata 22 kg
4.místo Egertová Eva mláďata 24 kg
4.místo Egert Jiří mláďata 25 kg
4.místo Rosecký Jakub mláďata 26 kg
4.místo Smejkal Vojta mláďata 28 kg
4.místo Kriegsmannová Markéta mladší žákyně 47 kg

Velká cena Ostravy – Český pohár

9. 2. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Marek mladší žáci 38 kg
2.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
3.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
3.místo Kousal Marek mladší žáci 38 kg
3.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
4.místo Vacek Matěj mladší žáci 42 kg
5.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 40 kg
5.místo Smerekovská Marika starší žákyně 57 kg
7.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 44 kg
7.místo Kriegsmann Petr starší žáci 73 kg

SK Jihlava

8. 2. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smerekovský Vojta mláďata 26 kg
1.místo Smejkal Vojta mláďata 30 kg
2.místo Egertová Eva mláďata 26 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 26 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 20 kg
4.místo Egert Jiří mláďata 26 kg

Česká Třebová

26. 1. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
1.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg

Velká cena Liberce

19. 1. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg

Sokol Jihlava

19. 1. 2013

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mladší žáci 34 kg
1.místo Vlček Marek mladší žáci 38 kg
1.místo Rosecká Pavlína starší žákyně 40 kg
1.místo Vacek Matěj mladší žáci 42 kg
1.místo Bruknar Šimon starší žáci 46 kg
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 22 kg
2.místo Rosecká Gábina mláďata 40 kg
2.místo Drápela Jan starší žáci 46 kg
2.místo Kriegsmann Petr starší žáci +73 kg
3.místo Kriegsmannová Markéta mladší žákyně 48 kg
3.místo Holcman Jan mladší žáci 60 kg

Turnaj mládeže – Žďár nad Sázavou

15. 12. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Sehnal Karel mláďata 24 kg
1.místo Holcman Jan mladší žáci 57 kg
3.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 48 kg
3.místo Šlechtický Jiří mláďata 57 kg

randori – Polná

14. 12. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Zacha Viktor mláďata 19 kg
1.místo Smejkal Štěpán mláďata 20 kg
1.místo Sehnal Karel mláďata 26 kg
1.místo Šlechtický Vojta mláďata 30 kg
2.místo Novák Jakub mláďata 19 kg
2.místo Brož Martin mláďata 20 kg
2.místo Egert Jiří mláďata 26 kg
2.místo Smejkal Vojta mláďata 30 kg
3.místo Smejkalová Anička mláďata 19 kg
3.místo Jelínek Adam mláďata 26 kg
3.místo Egertová Eva mláďata 26 kg
3.místo Rosecký Jakub mláďata 30 kg
3.místo Šlechtická Michaela mláďata 30 kg

Polabská liga – Kolín

8. 12. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mladší žáci 38 kg
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 57 kg
1.místo Kriegsmann Petr mladší žáci +60 kg
2.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 44 kg
3.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 40 kg
4.místo Rosecká Gábina mláďata 40 kg

Přebor mladších žáků a žákyň – Ostrava

1. 12. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg
3.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
3.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 57 kg
5.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 40 kg
12.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 44 kg
14.místo Drápela Jan mladší žáci 42 kg
14.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
18.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg

Berger Nachwuscup 4. Runde – Krems

18. 11. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Bruknar Šimon mladší žáci 45 kg
2.místo Mikší Dominik mláďata 33 kg
2.místo Vlček Marek mladší žáci 36 kg
2.místo Drápela Jan mladší žáci 45 kg
2.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
3.místo Vacek Matěj mláďata 40 kg

Šampionát Moravy – mláďata

17. 11. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vacek Matěj mláďata 38 kg
3.místo Mikší Dominik mláďata 33 kg
8.místo Brabec Petr mláďata 31 kg

Polabská liga – 3.kolo

17. 11. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg

Podzimní pohár judistů SOKOL JIHLAVA

10. 11. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Čáp Šimon mláďata 25 kg
1.místo Mikší Dominik mláďata 33 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 39 kg
1.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 44 kg
1.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
1.místo Holcman Jan mláďata 55 kg
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 57 kg
2.místo Sehnal Karel mláďata 22 kg
2.místo Kriegsmannová Markéta mladší žákyně 49 kg
2.místo Kriegsmann Petr mladší žáci +56 kg
3.místo Šlechtický Jiří mláďata 55 kg
5.místo Pečenka Aleš starší žáci 66 kg

Mistrovství České Republiky žen

3. 11. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg

Velká Cena Polné

3. 11. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 33 kg
1.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 38 kg
1.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 40 kg
1.místo Drápela Jan mladší žáci 42 kg
1.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg
1.místo Šlechtický Jiří mláďata 55 kg
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 57 kg
1.místo Kriegsmann Petr mladší žáci +60 kg
2.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg
2.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
2.místo Pečenka Aleš mladší žáci +60 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 22 kg
3.místo Musil Jan mláďata 45 kg
3.místo Holcman Jan mláďata 55 kg
3.místo Kriegsmannová Markéta mladší žákyně 55 kg
5.místo Sehnal Karel mláďata 22 kg
5.místo Smejkal Vojtěch mláďata 26 kg
5.místo Brabec Petr mláďata 32 kg
5.místo Rosecký Štěpán mláďata 38 kg
5.místo Rosecká Gábina mláďata 40 kg
5.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 48 kg
6.místo Čáp Šimon mláďata 20 kg

Teplice – ČP

20.–21. 10. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Drápela Jan mladší žáci 42 kg
3.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 40 kg
4.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 44 kg
4.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
5.místo Kousal Dominik muži 66 kg
7.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg
7.místo Švec Milan muži 73 kg
9.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg

Gutramsdorf 3. kolo

14. 10. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
2.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
2.místo Vacek Matěj mláďata 38 kg
3.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg
3.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg

Mistrovství České Republiky žen – družstva

13. 10. 2012

Umístění Jméno Klub Hmotnost
3.místo Krčálová Kateřina Savada Polná 57 kg

Povážská Bystrica – Slovensko

6. 10. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 34 kg
1.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 38 kg
2.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 57 kg
3.místo Drápela Jan mladší žáci 42 kg
3.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg

Dorostenecká liga – Chomutov

6. 10. 2012

Umístění Jméno Klub
3.místo Kousal Dominik Hranice
3.místo Švec Milan Hranice

Jihlavský Ježek

6. 10. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
2.místo Brabec Petr mláďata 31 kg
2.místo Čáp Šimon mláďata 25 kg
2.místo Holcman Jan mláďata 56 kg
3.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 42 kg
3.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 46 kg
4.místo Rosecká Gábina mláďata 54 kg
4.místo Sehnal Karel mláďata 23 kg

Polabská Liga – Nový Bydžov

28. 9. 2012¨

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 38 kg
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
2.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 40 kg
3.místo Drápela Jan mladší žáci 42 kg
3.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 44 kg

Mistrovství České Republiky – Veteráni

22. 9. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Toufar Karel veteráni 81 kg

Český pohár – Brno

16. 9. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 57 kg
9.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
36.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg

Sibiu – Rumunsko

15. 9. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
7.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
9.místo Švec Milan junioři 73 kg

Frohleiten–Styria

30. 6. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
2.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 52 kg
10.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg

Uherské Hradiště

9. 6. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 52 kg
1.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
1.místo Švec Milan junioři 73 kg

SK Jihlava

9. 6. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
1.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 47 kg
1.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg
1.místo Šlechtický Jiří mláďata 52 kg
2.místo Smejkal Štěpán mláďata 18 kg
4.místo Sehnal Karel mláďata 22 kg
4.místo Smejkal Vojtěch mláďata 26 kg
4.místo Jiroušek Jiří mláďata 32 kg
5.místo Šlechtický Vojta mláďata 29 kg
5.místo Musil Jan mláďata 32 kg

Velká cena – Dačice

26. 5. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 52 kg
2.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 40 kg
2.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
4.místo Krčálová Kateřina absolutka
6.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 52 kg

Nový Bydžov

26. 5. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
3.místo Mikší Dominik mláďata 33 kg
3.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg

Berger Nachwuchs Cup – Krems

20. 5. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 33 kg
1.místo Vlček Marek mladší žáci 36 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
2.místo Drápela Jan mladší žáci 46 kg
5.místo Brož Jakub mláďata 28 kg

Třešť

19. 5. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 32 kg
1.místo Kousal Marek mladší žáci 33 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
1.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 37 kg
2.místo Čáp Šimon mláďata 23 kg
2.místo Musil Jan mláďata 35 kg
2.místo Vaněčková Vanda mladší žáci 41 kg
2.místo Šlechtický Jiří mláďata 50 kg
3.místo Šedivý Michal mladší žáci 30 kg
4.místo Jiroušek Jiří mláďata 32 kg
5.místo Šlechtický Vojta mláďata 28 kg
5.místo Rosecká Gabriela mláďata 35 kg

Velká Bíteš – turnaj O Bítešský rohlík

12. 5. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Čáp Šimon mláďata 22 kg
1.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 52 kg
2.místo Šlechtický Vojta mláďata 28 kg
2.místo Rosecká Gabriela mláďata 35 kg
2.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 36 kg
3.místo Brabec Petr mláďata 28 kg
3.místo Vaněčková Vanda mladší žáci 40 kg

Kolín

5. 5. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
1.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
3.místo Drápela Jan mladší žáci 42 kg

Internationales Judoturnier – Zeltweg 2012

28. 4. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
2.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg
3.místo Kousal Dominik muži 66 kg

Velká cena Chomutova – ČP

15. 4. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 57 kg
2.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg
3.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
3.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
5.místo Drápela Jan mladší žáci 42 kg
5.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
5.místo Švec Milan junioři 73 kg

Týn CUP 2012

7. 4. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
2.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
5.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg

Ostrava – ČP mužů a žen

7. 4. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg

Mistrovství České Republiky juniorů 2012 – Hranice

31. 3. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
7.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
20.místo Švec Milan junioři 73 kg

Velká cena Jablonce nad Nisou – ČP

24. 3. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 57 kg
2.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg
2.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
3.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
7.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
9.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg
9.místo Švec Milan junioři 73 kg
10.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg

Turnaj mládeže – Žďár nad Sázavou

17. 3. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Šlechtický Jiří mláďata 52 kg
2.místo Šlechtický Vojta mláďata 28 kg
2.místo Jiroušek Jiří mláďata 30 kg
2.místo Vaněčková Vanda mladší žáci 40 kg
3.místo Brabec Petr mláďata 28 kg
3.místo Musil Jan mláďata 33 kg
3.místo Rosecká Gabriela mláďata 35 kg
3.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 36 kg
4.místo Holcman Jan mladší žáci 52 kg

Guntramsdorf – Rakousko

17. 3. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
3.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
9.místo Brož Jakub mláďata 26 kg

Velká cena Pezinku

17. 3. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg
3.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg
5.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg

Otevřené Krajské přebory Jihočeského kraje

17. 3. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
2.místo Krčálová Kateřina ženy 63 kg

Velká cena Veselí na Moravě

10. 3. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
1.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 26 kg
3.místo Brabec Petr mláďata 28 kg

Chlumec nad Cidlinou – druhé kolo Polabské ligy

3. 3. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
2.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
2.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg
3.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg
3.místo Drápela Jan mladší žáci 42 kg
3.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg

Krems

26. 2. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Brož Jakub mláďata 26 kg

Čokoládová cena – Kaplice

19. 2. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
2.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg
4.místo Vaněčková Vanda mladší žáci 40 kg
6.místo Brabec Petr mláďata 30 kg

ČESKÝ POHÁR – Velká cena Ostravy

11.–12. 2. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
2.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
5.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg
20.místo Švec Milan junioři 73 kg

USK CUP Praha 2012

4. 2. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Krčálová Kateřina ženy 57 kg

1. ročník Velké ceny České Třebové

4. 2. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 26 kg
3.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg
3.místo Vaněčková Vanda mladší žáci 44 kg
5.místo Kousal Marek mladší žáci 34 kg

“Novoroční turnaj judo – SOKOL Jihlava

28. 1. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
1.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
1.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 50 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 25 kg
2.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 36 kg
2.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg
2.místo Holcman Jan mladší žáci 52 kg
2.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 57 kg
3.místo Rosecká Gabriela mláďata 35 kg
3.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg
3.místo Šlechtický Jiří mláďata 52 kg
5.místo Jiroušek Jiří mláďata 30 kg

Velká cena Liberce – mužů žen a dorostu

22. 1. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Krčálová Kateřina ženy 63 kg
3.místo Švecová Aneta ženy 70 kg

Polabská liga 1. kolo – Velim

21. 1. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 52 kg
2.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg
2.místo Bruknar Šimon mladší žáci 43 kg

4 LÄNDER TURNIER – Wimpasing

21. 1. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
7.místo Kousal Dominik junioři 66 kg
9.místo Švec Milan junioři 73 kg

RANDORY – Polná

20. 1. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 38 kg
1.místo Frühbauer Filip mladší žáci 45 kg
1.místo Holcman Jan mladší žáci 54 kg
2.místo Brabec Petr mláďata 29 kg
1.místo Frühbauer Filip mladší žáci 38 kg
2.místo Vaněčková Vanda mladší žáci 45 kg
2.místo Šlechtický Jiří mláďata 54 kg
3.místo Sehnal Karel mláďata 20 kg
3.místo Smejkal Štěpán mláďata 20 kg
3.místo Smejkal Vojtěch mláďata 25 kg
3.místo Šedivý Michal mladší žáci 29 kg
3.místo Šlechtický Vojta mláďata 29 kg
3.místo Musil Jan mláďata 33 kg
3.místo Rosický Štěpán mláďata 33 kg
3.místo Rosecká Gabriela mláďata 38 kg
3.místo Kriegsmanová Markéta mláďata 54 kg

18. ročník – turnaj přípravek – Brno

14. 1. 2012

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Šlechtický Vojta mláďata 27 kg
2.místo Vaněčková Vanda mladší žákyně 42 kg
3.místo Musil Jan mláďata 31 kg
3.místo Šlechtický Jiří mláďata 49 kg
4.místo Jiroušek Jiří mláďata 30 kg

VÝSLEDKY POLENSKÉHO TYGRA

13. 1. 2012

Umístění Jméno
1.místo Vlček Zbyněk
2.místo Vlček Marek
3.místo Mikší Dominik
4.–5.místo Kousal Marek
4.–5.místo Smerekovská Marika
6.místo Bruknar Šimon
7.místo Vacek Matěj
8.místo Drápela Jan
9.–10.místo Šimon Čáp
9.–10.místo Jakub Brož

ČERTOVSKÝ TURNAJ – SK Jihlava

10. 12. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 32 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 34 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 50 kg
1.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg
1.místo Bruknar Šimon mladší žáci 43 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 27 kg
2.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 37 kg
2.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 52 kg
3.místo Musil Jan mláďata 32 kg
3.místo Rosecká Gabriela mláďata 34 kg
3.místo Šlechtický Jiří mláďata 50 kg
4.místo Čáp Šimon mláďata 23 kg
4.místo Šlechtický Vojta mláďata 28 kg
5.místo Vaněčková Vanda mláďata 41 kg
6.místo Jiroušek Jiří mláďata 30 kg

Vánoční turnaj – Sokol Jihlava

4. 12. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Čáp Šimon mláďata 23 kg
2.místo Musil Jan mláďata 30 kg
2.místo Vlček Zbyněk mláďata 48 kg
3.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg

MEZINÁRODNÍ VELKÁ CENA POVÁŽSKÉ BYSTRICI

3. 12. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 52 kg
2.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 34 kg
2.místo Vlček Zbyněk mláďata 48 kg
5.místo Kousal Marek mláďata 34 kg
5.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg
5.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg
5.místo Kousal Daniel starší žáci 60 kg
5.místo Kousal Dominik dorostenci 66 kg
7.místo Švec Milan dorostenci 66 kg

Přebor České republiky starších žáků – družstva

26. 11. 2011

Umístění Jméno Družstvo Hmotnost
3.místo Kousal Daniel MDDM Kaplice 60 kg

Šampionát Moravy – Uherské Hradiště

26. 11. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 30 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 48 kg
2.místo Mikší Dominik mláďata 28 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 32 kg
7.místo Brabec Petr mláďata 26 kg

Krems – 4 Runde

20. 11. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 30 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 48 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 32 kg
2.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg
3.místo Mikší Dominik mláďata 28 kg

Mistrovství ČR dorostenci – Jablonec nad Nisou

17. 11. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
5.místo Kousal Dominik dorostenci 60 kg
17.místo Švec Milan dorostenci 66 kg

Přebor ČR Mladších žáků – Litoměřice

12. 11. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 52 kg
9.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg
17.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg

Krajské přebory Vysočiny – Polná

11. 11. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg
1.místo Kousal Daniel starší žáci 60 kg
3.místo Joukl Zdeněk starší žáci 60 kg
3.místo Kriegsmann Petr mladší žáci 66 kg

Velká cena Polné – O pohár starosty města

5. 11. 2011
1. místo v kategorii družstev – JIŽ POŠESTÉ V ŘADĚ

členi družstva Mikší Dominik Kousal Marek Vlček Marek
Vlček Zbyněk Vacek Matěj
Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 31 kg
1.místo Kousal Marek mláďata 33 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 35 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 46 kg
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 52 kg
1.místo Kousal Dominik dorostenci 60 kg
2.místo Čáp Šimon mláďata 22 kg
2.místo Vlček Marek mladší žáci 34 kg
2.místo Vacek Matěj mláďata 37 kg
2.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg
2.místo Bruknar Šimon mladší žáci 46 kg
2.místo Švec Milan dorostenci 73 kg
2.místo Joukl Zdeněk starší žáci 82 kg
3.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 32 kg
3.místo Kousal Daniel starší žáci 60 kg
4.místo Šimková Zuzana mladší žákyně 40 kg
4.místo Švecová Aneta juniorky 73 kg
5.místo Vaněčková Vanda mláďata 40 kg
5.místo Šlechtický Jiří mláďata 46 kg
5.místo Holcman Jan mláďata 53 kg
6.místo Brabec Petr mláďata 30 kg
6.místo Rosecká Gabriela mláďata 37 kg
6.místo Petschenka Aleš starší žáci 60 kg
7.místo Rathouský Jiří mláďata 27 kg
9.místo Frühbauer Filip mláďata 37 kg

Přebor ČR Starších žáků

29. 10. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
12.místo Kousal Daniel starší žáci 60 kg

Mistrovství České Republiky dorostenců – družstva – Olomouc

23. 10. 2011

Umístění Jméno Družstvo Hmotnost
2.místo Kousal Dominik Fe železo Hranice 60 kg
2.místo Švec Milan Fe železo Hranice 66 kg

Berger Nachwuchscup – průběžné výsledky po 3. kole seriálu

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo 18 bodů (nej 24) Vlček Zbyněk mláďata
2.místo 13 bodů (1. místo 17) Vlček Marek mláďata
3.místo 9 bobů (2. místo 10) Kousal Marek mláďata
3.místo 8 bodů (2. místo 10) Mikší Dominik mláďata
bez umístění 4 body (3. místo 6) Vacek Matěj mláďata
9.místoí 136 bodů (8. místo 150) Savada Polná jako tým

Berger Nachwuchscup 3. Runde – Kottingbrunn

16. 10. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 55 kg
3.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
3.místo Vlček Marek mláďata 33 kg
3.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg

Jihlava – Český Pohár

15.–16. 10. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg
2.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 52 kg
3.místo Kousal Dominik dorostenci 60 kg
4.místo Švecová Aneta juniorky 70 kg
5.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg
9.místo Švec Milan dorostenci 66 kg
Kousal Daniel starší žáci 60 kg

IV. ROČNÍK AGROFOOD BENAPO CUP – Tvrdonice

8. 10. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 31 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 33 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 49 kg
1.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 52 kg
2.místo Vacek Matěj mláďata 35 kg
3.místo Brabec Petr mláďata 26kg
3.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg
3.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg

Wienna OPEN 2011

17. 9. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Marek mláďata 33kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 50 kg
5.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg

Brno – Český Pohár

17.–18. 9. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
4.místo Švecová Aneta juniorky 78 kg
5.místo Smerekovská Marika starší žákyně 47 kg
Švec Milan dorostenci 66 kg

Split – Chorvatsko

25. 6. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg
3.místo Vlček Marek mláďata 30 kg

Judo – talent 2011 SK Jihlava

11. 6. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Marek mláďata 32 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 34 kg
1.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 36 kg
1.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 44 kg
2.místo Čáp Šimon mláďata 22 kg
2.místo Petschenka Aleš mladší žáci 67 kg
3.místo Šlechtický Jiří mláďata 44 kg
3.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 47 kg
3.místo Brabec Petr mláďata 26 kg
3.místo Kriegsmann Petr mladší žáci 67 kg
4.místo Vaněčková Vanda mláďata 37 kg
5.místo Šlechtický Vojtěch mláďata 24 kg
5.místo Rosecká Gabriela mláďata 34 kg

Třešť

5. 6. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Mikší Dominik mláďata 28 kg
3.místo Brabec Petr mláďata 26 kg
3.místo Vaněčková Vanda mláďata 37 kg
3.místo Vacek Matěj mláďata 38 kg

Berger Nachwuscup 2.Runde – Horn

29. 5. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 30 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 33 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 45 kg
2.místo Kousal Daniel starší žáci 55 kg
3.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
7.místo Bruknar Šimon mladší žáci 45 kg
9.místo Brož Jakub mláďata 26 kg

Internationales Judoturnier “ZELTWEG 2011”

22. 5. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 30 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg
1.místo Švec Milan dorostenci 66 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 33 kg
3.místo Mikší Dominik mláďata 27 kg
3.místo Smerekovská Marika ml. žákyně 42 kg
3.místo Kousal Dominik dorostenci 60 kg
3.místo Kousal Dominik junioři 60 kg
5.místo Švec Milan junioři 66 kg
5.místo Brož Jakub mláďata 26 kg
7.místo Vacek Matěj mláďata 35 kg
7.místo Kousal Daniel starší žáci 55 kg

Mezinárodní turnaj “O BÍTEŠSKÝ ROHLÍK”

8. 5. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Čáp Šimon mláďata 19 kg
1.místo Mikší Dominik mláďata 28 kg
1.místo Kousal Marek mláďata 30 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 32 kg
1.místo Vlček Marek mladší žáci 32 kg
1.místo Petschenka Aleš mladší žáci 57 kg
2.místo Kousal Marek mladší žáci 30 kg
3.místo Kousalová Zuzana mláďata 23 kg
3.místo Brabec Petr mláďata 25 kg
3.místo Rosecká Gabriela mláďata 33 kg
3.místo Vlček Zbyněk mláďata 40 kg
5.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 38 kg
5.místo Vaněčková Vanda mláďata 38 kg
5.místo Vlček Zbyněk mladší žáci 40 kg

Hranice – Český Pohár

16. 4. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Horská Pavla juniorky 78 kg
7.místo Švec Milan dorostenci 66 kg

Týn CUP 2011

9. 4. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
3.místo Drápela Jan mladší žáci 38 kg
3.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 44 kg
5.místo Kousal Daniel starší žáci 55 kg

Jičín – MČR juniorů/rek

2. 4. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Horská Pavla juniorky 78 kg

Jablonec nad Nisou – Český Pohár

26. – 27. 3. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Kousal Dominik dorostenci 60 kg
5.místo Drápela Jan mladší žáci 36 kg
10.místo Švec Milan dorostenci 66 kg

Pezinok

26. 3. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 41 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 32 kg
6.místo Brož Jakub mláďata 26 kg
–.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg

Sportovec města Polná 2010

22. 3. 2011 proběhlo v městském kině první vyhlašování ankety Sportovec města Polná pro rok 2010.

Umístění Jméno Kategorie
1.místo Toufar Karel trenér
2.místo Kousal Luboš dospělí
2.místo Kousal Dominik mládež do 15 let
3.místo Drápela Jan mládež do 15 let

Velikonoční turnaj Sokol Jihlava

19. 3. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 27 kg
1.místo Kousal Marek mláďata 30 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 31 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 45 kg
2.místo Čáp Šimon mláďata 21 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 24 kg
2.místo Drápela Jan mladší žáci 36 kg
2.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 44 kg
3.místo Brabec Petr mláďata 24 kg
3.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 40 kg
4.místo Kousalová Zuzana mláďata 24 kg
4.místo Šlechtický Vojtěch mláďata 25 kg
4.místo Rosecká Gabriela mláďata 31 kg
5.místo Šlechtický Jiří mláďata 45 kg

Žďár nad Sázavou

12. 3. 2011

1.místo Kousal Marek mláďata 31 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 32 kg
1.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 48 kg
1.místo Kousal Daniel starší žáci 55 kg
2.místo Rosecká Gabriela mláďata 32 kg
3.místo Rosecká Pavlína mladší žákyně 36 kg

Spremberg

5. 3. 2011

3.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 44 kg
4.místo Šimková Zuzana mladší žákyně 36 kg
9.místo Kousal Daniel starší žáci 55 kg

Veselí nad Moravou

5. 3. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg
1.místo Kousal Marek mláďata 32 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 34 kg
1.místo Drápela Jan mladší žáci 35 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 36 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg
1.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg

Polabská liga – Chlumec nad Cidlinou

26. 2. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Marek mláďata 32 kg
1.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 46 kg
2.místo Vacek Matěj mláďata 34kg
2.místo Drápela Jan mladší žáci 34 kg
3.místo Mikší Dominik mláďata 30 kg

ČP – Ostrava

12.–13. 2. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Smerekovská Marika mladší žákyně 44 kg
2.místo Horská Pavla juniorky +70 kg
3.místo Drápela Jan mladší žáci 34 kg
5.místo Šimková Zuzana mladší žákyně 36 kg
9.místo Bruknar Šimon mladší žáci 42 kg
9.místo Kousal Daniel starší žáci 55 kg

Neratovice

12. 2. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 28 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 32 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg
2.místo Kousal Marek mláďata 31 kg
3.místo Brož Jakub mláďata 25 kg
4.místo Brabec Petr mláďata 24 kg

Hodonín

22. 1. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Jakub mláďata 24 kg
1.místo Mikší Dominik mláďata 26 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 30 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg

Uherské Hradiště

15. 1. 2011

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Smerekovská Marika ml. žákyně 44 kg
4.místo Švec Milan a Kousal Dominik dorostenci – družstva za oddíl JUDO BUDO BRNO

Šampionát Moravy – Uherské Hradiště

11. 12. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 26 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 30 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 32 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 40 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg
2.místo Kousal Marek mláďata 27 kg
3.místo Brož Jakub mláďata 23 kg
4.místo Vacek Matěj mláďata 30 kg

Vánoční turnaj – Sokol Jihlava

5. 12. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Jakub mláďata 22 kg
1.místo Mikší Dominik mláďata 27 kg
1.místo Kousal Marek mláďata 29 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 32 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 34 kg
1.místo Smerekovská Marika mláďata 40 kg
2.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg
3.místo Vaněčková Vanda mláďata 36 kg
4.místo Kousalová Zuzana mláďata 22 kg
7.místo Brabec Petr mláďata 25 kg

4. round Krems – Rakousko

28. 10. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 28 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 45 kg

Mezinárodní velká cena Povážské Bystrici

27. 10. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Jakub mláďata 24 kg
2.místo Mikší Dominik mláďata 27 kg
3.místo Vlček Marek mláďata 30 kg
3.místo Drápela Jan mláďata 34 kg
7.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg

Přebor kraje Vysočina – Jihlava 2010

21. 11. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousalová Zuzana mláďata 22 kg
1.místo Brož Jakub mláďata 23 kg
1.místo Mikší Dominik mláďata 27 kg
1.místo Kousal Marek mláďata 29 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 31 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 34 kg
1.místo Smerekovská Marika mláďata 40 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 32 kg
3.místo Rosecká Pavlína mláďata 35 kg
5.místo Brabec Petr mláďata 25 kg
7.místo Vaněčková Vanda mláďata 35 kg

Mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek 2010 – Plzeň

20. 11. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krčálová Tereza dorostenky 57 kg
2.místo Kousal Dominik dorostenci 55 kg
15.místo Švec Milan dorostenci 60 kg

Velká cena Polné – O pohár starosty města

30. 10. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 29 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 30 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 33 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 46 kg
1.místo Petschenka Aleš ml. žáci 57 kg
1.místo Kousal Dominik dorostenci 60 kg
1.místo Horská Pavla juniorky +70 kg
2.místo Matějíčková Hana mláďata 21 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 23 kg
2.místo Mikší Dominik mláďata 26 kg
2.místo Smerekovská Marika mláďata 40 kg
2.místo Bruknar Šimon mláďata 42 kg
2.místo Švecová Aneta juniorky +70 kg
3.místo Kousalová Zuzana mláďata 23 kg
3.místo Spilková Eliška mláďata 26 kg
3.místo Šimková Zuzana mláďata 30 kg
3.místo Vacek Matěj mláďata 31 kg
3.místo Kousal Daniel starší žáci 50 kg
4.místo Švec Milan dorostenci 60 kg
5.místo Rosecká Pavlína mláďata 36 kg
7.místo Brabec Petr mláďata 25 kg
8.místo Rosecká Gabriela mláďata 31 kg

BENEPO CUP 2010 – Tvrdonice

23. 10. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 26 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 29 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 32 kg
1.místo Smerekovská Marika mláďata 40 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 42 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 23 kg
2.místo Vacek Matěj mláďata 31 kg
2.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg

Kottingbrunn – Rakousko

17. 10. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vacek Matěj mláďata 33 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 40 kg
1.místo Pochop (Orel Žďár) mláďata 36 kg
2.místo Pintera (Orel Žďár) mláďata 33 kg
7.místo Leoš (Orel Žďár) mláďata 50 kg

Velká cena Jihlavy 2010 – Český pohár

16. 10. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Dominik dorostenci 55 kg
2.místo Krčálová Tereza dorostenky 57 kg
4.místo Švecová Aneta juniorky +70 kg
7.místo Švec Milan dorostenci 60 kg
25.místo Kousal Daniel starší žáci 50 kg

Mezinárodní Polabská liga 2010

2. 10. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Spilková Eliška mláďata 28kg
1.místo Kousal Marek mláďata 28 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 30 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 42 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 46 kg
2.místo Drápela Jan mláďata 28 kg
3.místo Kousal Daniel starší žáci 50 kg
6.místo Brabec Petr mláďata 24 kg
8.místo Mikší Dominik mláďata 27 kg
8.místo Vacek Matěj mláďata 34 kg

International WIENNA OPEN 2010

19. 9. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 28 kg
2.místo Vlček Zbyněk mláďata 45 kg

MEZINÁRODNÍ VELKÁ CENA BRNA–BRNO CUP

18. 9. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Horská Pavla juniorky/ženy 78 kg
3.místo Kousal Dominik dorostenci 55 kg
14.místo Švec Milan dorostenci 60 kg

MEZINÁRODNÍ OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČR VETERÁNŮ

11. 9. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Luboš veteráni 100 kg
3.místo Pintera René veteráni 90 kg

“BERGGWERK–CUP 2010″– OROSZLÁNY

4. 9. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 26 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 39 kg
2.místo Drápela Jan mláďata 33 kg
3.místo Kousal Marek mláďata 29 kg

Split

26. 6. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg
14.místo Vlček Marek mláďata 30 kg

Berwger Nachwuscup – Horn

13. 6. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Drápela Jan mláďata 33 kg
1.místo Mikší Dominik mláďata 24 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 36 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 45 kg
2.místo Klusáček Patrik mláďata 36 kg
5.místo Vlček Marek mláďata 30 kg

Cena Prostějova

5. 6. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 29 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 33 kg
2.místo Spilková Eliška mláďata 26 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 30 kg
2.místo Bruknar Šimon mláďata 37 kg
2.místo Vlček Zbyněk mláďata 40 kg

Mezinárodní Velká Cena Pezinka dorastencov

5. 6. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Kousal Dominik dorostenci 55 kg
7.místo Švec Milan dorostenci 60 kg

Mezinárodní velká cena Kaplice

22. 5. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Spilková Eliška mláďata 24 kg
1.místo Kousal Marek mláďata 28 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 33 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 40 kg
2.místo Vacek Matěj mláďata 30 kg
2.místo Mikší Dominik mláďata 24 kg
2.místo Šimková Zuzana mláďata 33 kg
3.místo Bruknar Šimon mláďata 36 kg
3.místo Kousal Daniel starší žáci 45 kg

Memoriál Ing. Miroslava Thoře – Uherský Brod

22. 5. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Krčálová Tereza dorostenky 57 kg
1.místo Švec Milan dorostenci 60 kg
2.místo Kousal Dominik dorostenci 55 kg

Internationales Zeltweger Judoturnier 2010

15. 5. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vacek Matěj mláďata 30 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 40 kg
2.místo Spilková Eliška mláďata 26 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 26 kg
2.místo Bruknar Šimon mláďata 36 kg
2.místo Vlček Zbyněk mláďata 45 kg
3.místo Mikší Dominik mláďata 24 kg
3.místo Kousal Marek mláďata 28 kg
3.místo Drápela Jan mláďata 33 kg
3.místo Smerekovská Marika mláďata 40 kg
3.místo Kousal Dominik dorostenci 55 kg
4.místo Šimková Zuzana mláďata 33 kg
6.–7.místo Vlček Marek mláďata 30 kg
10.místo Kousal Daniel starší žáci 45 kg
15.místo Švec Milan dorostenci 60 kg

Turnaj mládeže – “O BÍTEŠSKÝ ROHLÍK”

9. 5. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Spilková Eliška mláďata 25 kg
1.místo Kousal Marek mláďata 28 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 29 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 30 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 30 kg
1.místo Šimková Zuzana mláďata 32 kg
1.místo Smerekovská Marika mláďata 40 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 43 kg
2.místo Kousalová Zuzana mláďata 20 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 23 kg
2.místo Bruknar Šimon mláďata 35 kg
5.místo Brabec Petr mláďata 23 kg

SK Jihlava – O Plyšového talismana

24. 4. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Jakub mláďata 23 kg
1.místo Kousal Marek mláďata 28 kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 29 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 30 kg
1.místo Šimková Zuzana mláďata 31 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 32 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 36 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 40 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg
2.místo Spilková Eliška mláďata 27 kg
3.místo Mikší Dominik mláďata 24 kg
6.místo Brabec Petr mláďata 23 kg

Velikonoční turnaj – SOKOL Jihlava

11. 4. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Mikší Dominik mláďata 24 kg
1.místo Spilková Eliška mláďata 27 kg
1.místo Kousal Marek mláďata 28 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 29 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 32 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 36 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 39 kg
2.místo Šimková Zuzana mláďata 31 kg
2.místo Vlček Zbyněk mláďata 41 kg
3.místo Vacek Matěj mláďata 29 kg
3.místo Smerekovská Marika mláďata 39 kg
6.místo Slabý Šimon mláďata 38 kg

BeF HOME BLANSKO Velikonoční pohár XII. Ročník

10. 4. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 27 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 32 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 40 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 41 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 29 kg
2.místo Klusáček Patrik mláďata 40 kg

13. ročník Polabské ligy města Chlumec nad Cidlinou

3. 4. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Marek mláďata 30 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg
2.místo Drápela Jan mláďata 34 kg

VELKÁ CENA města Louny

3. 4. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 27 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 35 kg
2.místo Klusáček Patrik mláďata 33 kg

VELKÁ CENA města Pezinok

20. 3. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Bruknar Šimon mláďata 36 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 40 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 29 kg
3.místo Kousal Marek mláďata 29 kg
3.místo Drápela Jan mláďata 31 kg

Turnaj malých bojovníků – Benešov

20. 3. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Spilková Eliška mláďata 25 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 38 kg
2.místo Smerekovská Marika mláďata 36 kg
3.místo Vacek Matěj mláďata 29 kg
4.místo Brož Jakub mláďata 23 kg

VELKÁ CENA SOKOLA BRATISLAVA

13. 3. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Marek mláďata 29 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 31 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 34 kg
2.místo Bruknar Šimon mláďata 34 kg
3.místo Vlček Zbyněk mláďata 40 kg
5.místo Vacek Matěj mláďata 27 kg

SKP Benešov – Memoriál Antonína Tichého

13. 3. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Jakub mláďata 22 kg
1.místo Mikší Dominik mláďata 24 kg
1.místo Spilková Eliška mláďata 24 kg
1.místo Kousal Marek mláďata 27 kg
1.místo Smerekovská Marika mláďata 38 kg

SKKP Brno

20. 2. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Spilková Eliška mláďata 24 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 29 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 30 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 35 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 40 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 22 kg
2.místo Vacek Matěj mláďata 27 kg
2.místo Klusáček Patrik mláďata 34 kg

VC Veselí nad Moravou

6. 2. 2010

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Marek mláďata 29 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 30 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 34 kg
1.místo Smerekovská Marika mláďata 35 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 35 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 40 kg
2.místo Spilková Eliška mláďata 24 kg
2.místo Kousal Marek mláďata 25 kg
3.místo Vacek Matěj mláďata 27 kg
4.místo Brož Jakub mláďata 22 kg

15. vánoční turnaj – Praha Zbraslav

12. 12. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 26 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 31 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 36 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 39 kg
2.místo Spilková Eliška mláďata 24 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 28 kg
2.místo Klusáček Patrik mláďata 34 kg
2.místo Kousal Daniel mladší žáci 41 kg
3.místo Vacek Matěj mláďata 29 kg
4.místo Kousalová Zuzana mláďata 21 kg

Mikulášský turnaj – Sokol Jihlava

6. 12. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Brož Jakub mláďata 24 kg
1.místo Vlček Marek mláďata 27 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 30 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 33 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 36 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 41 kg
2.místo Mikší Dominik mláďata 23 kg
2.místo Krčálová Tereza starší žákyně 50 kg
4.místo Slabý Šimon mláďata 36 kg

Mikulášský turnaj – Kostice

5. 12. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Marek mláďata 28 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 30 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 33 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 36 kg
2.místo Vlček Zbyněk mláďata 41 kg

Berger Nachwuchscup 4.Runde 2009 – Krems

29. 11. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Bruknar Šimon mláďata 33 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 40 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 24 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 28 kg
2.místo Drápela Jan mláďata 31 kg
2.místo Klusáček Patrik mláďata 33 kg
2.místo Krčálová Tereza starší žákyně 50 kg
3.místo Kousal Marek mláďata 28 kg
3.místo Švec Milan starší žáci 60 kg
5.místo Kousal Dominik starší žáci 55 kg

Mistrovství ČR 2009 – muži/ženy

28. 11. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
7.místo Kopečná Klára ženy 63 kg

Mistrovství ČR 2009 – dorostenci

21. 11. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Kousal Dominik dorostenci 50 kg
2.místo Krčálová Tereza dorostenky 52 kg
2.místo Horská Pavla dorostenky 70 kg

Šampionát MORAVY 2009 – mláďata

21. 11. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Spilková Eliška mláďata 24 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 31 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 34 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 36 kg
2.místo Kousal Marek mláďata 26 kg
2.místo Vlček Marek mláďata 28 kg
5.–6.místo Brož Jakub mláďata 24 kg
7.místo Mikší Dominik mláďata 23 kg
7.místo Vacek Matěj mláďata 28 kg

SKKP Brno – Turnaj přípravek 2009

14. 11. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vlček Marek mláďata 29 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 31 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 35 kg
1.místo Klusáček Patrik mladší žáci 35 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 21 kg
2.místo Kousal Marek mláďata 27 kg
2.místo Bruknar Šimon mláďata 36 kg
3.místo Vacek Matěj mláďata 29 kg
5.místo slabý Šimon mláďata 36 kg

1. Internationaler Juniorcup 2009 – Horn

18. 10. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Drápela Jan mláďata 30 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 33 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 40 kg
1.místo Krčálová Tereza starší žákyně 52 kg
2.místo Brož Jakub mláďata 22 kg
2.místo Klusáček Patrik mláďata 33 kg
3.místo Mikší Dominik mláďata 24 kg
3.místo Vlček Marek mláďata 28 kg

X. turnaj mládeže – Zlín 2009

17. 10. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Spilková Eliška mláďata 24 kg
2.místo Drápela Jan mláďata 30 kg
3.místo Vlček Marek mláďata 28 kg
3.místo Klusáček Patrik mláďata 34 kg
3.místo Vlček Zbyněk mláďata 42 kg
5.místo Bruknar Šimon mláďata 34 kg

Internationales Turnier – Leoben 2009

11. 10. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
2.místo Bruknar Šimon mláďata 36 kg
3.místo Švec Milan starší žáci 55 kg
5.místo Brož Jakub mláďata 24 kg

Turnaj mláďat – Štramberk 2009

3. 10. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 25kg
1.místo Vacek Matěj mláďata 29 kg
1.místo Drápela Jan mláďata 30 kg
1.místo Smerekovská Marika mláďata 34 kg
1.místo Bruknar Šimon mláďata 36 kg
2.místo Mikší Dominik mláďata 24 kg
3.místo Klusáček Patrik mláďata 34 kg

Přebor kraje VYSOČINA 2009

25. 9. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Daniel mladší žáci 38 kg
1.místo Krčálová Tereza starší žákyně 52 kg
1.místo Švec Milan starší žáci 55 kg

Orozslany – Maďarsko

6. 9. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Kousal Marek mláďata 25 kg
1.místo Klusáček Patrik mláďata 33 kg
1.místo Smerekovská Marika mláďata 34 kg
1.místo Vlček Zbyněk mláďata 40 kg
1.místo Kousal Daniel mladší žáci 41 kg
1.místo Kousal Dominik starší žáci 50 kg
1.místo Krčálová Tereza starší žákyně 52 kg
1.místo Švec Milan starší žáci 55 kg
2.místo Bruknar Šimon mláďata 35 kg
3.místo Brož Jakub mláďata 22 kg
3.místo Vlček Marek mláďata 26 kg
3.místo Širajch Radim mláďata 42 kg

Murzzuschlag – Rakousko

5. 7. 2009

Umístění Jméno Kategorie Hmotnost
1.místo Vacek Matěj mláďata 28 kg
1.místo Vacek Tomáš mláďata 33 kg
1.místo Krčálová Tereza starší žákyně 52 kg