Velká cena Polné 5.10.2019

Kategorie

Umístění

SP-56 (3)
1.Emma MĚŠŤANOVÁSK Judo Týn nad Vltavou
2.Jana UŘIČÁŘOVÁJudo Veselí nad Moravou
3.Jan MYSLIVEČEKBUSHI Třešť
SP-59 (2)
1.Adriana WEIMEROVÁTJ Judo Ostrava
2.Jana UŘIČÁŘOVÁJudo Veselí nad Moravou
FU9-24 (3)
1.Jana DVOŘÁKOVÁSokol Jihlava
2.Julie POLÁCHOVÁSokol Mohelnice
3.Kristýna KRČÁLOVÁSlavoj Judo Polná
FU9-27 (2)
1.Magdalena DVOŘÁKOVÁSokol Jihlava
2.Nela BĚLÍKOVÁTJ Sokol Žďár nad Sázavou
FU9-32 (2)
1.Elizabeth FIKSOVÁTJ Sokol Zďár nad Sázavou
2.Nikola NAVRÁTILOVÁSlávia Kroměříž
FU9-38 (2)
1.Klára BÖTTCHEROVÁJudo Dragons II
2.Isabela UŘIČÁŘOVÁJudo Veselí nad Moravou
MU9-22 (2)
1.Jakub TICHÁNEKSK Jihlava
2.Radek NEČEKALSlávia Kroměříž
MU9-26 (3)
1.Jan DVOŘÁČEKTJ Judo Ostrava
2.Jonáš VAŇKÁTSK Jihlava
3.Matyáš PETŘÍKSokol Jihlava
MU9-28 (5)
1.Samuel John HALLUSK Praha
2.Tobiáš ZÁLESÁKJudo Veselí nad Moravou
3.Adam KEJÍKSKKP Brno
4.Tadeáš LACINASpartak Velká Bíteš
5.Tomáš ROZSYPALSokol Mohelnice
MU9-30 (4)
1.Matěj KUBATJ Sokol Žďár nad Sázavou
2.Filip GECÍKTJ Judo Ostrava
3.Adam RYCHLÝSlavoj Judo Polná
4.Jan KRUPATJ Judo Ostrava
MU9-34 (4)
1.Vojtěch PLUCARSK Jihlava
2.Jan NECHANICKÝSK Jihlava
3.Adam ŠAROCHJudo4Fun
4.Richard ŠUBATJ Sokol Dědice
FU11-30 (2)
1.Sofie ŠPIČKOVÁSKKP Brno
2.Klára MACHAČOVÁSlávia Kroměříž
FU11-32 (3)
1.Anna SMEJKALOVÁSlavoj Judo Polná
2.Ela BÖHMOVÁSKKP Brno
3.Nina BRANDŠTETROVÁSKKP Brno
FU11-34 (3)
1.Gabriela SKÁLOVÁSK Jihlava
2.Adéla ZABLOUDILOVÁTJ Sokol Dačice - Centropen
3.Amálie CHVASTKOVÁSK Jihlava
FU11-38 (3)
1.Anna NECHANICKÁSK Jihlava
2.Tereza CEJNKOVÁSlavoj Judo Polná
3.Viktorie NEČEKALOVÁSlávia Kroměříž
FU11-44 (2)
1.Magdalena HAVELKOVÁSokol Jihlava
2.Nela PLESKOVÁTJ Sokol Dědice
FU11-50 (3)
1.Vanesa BARTOŇOVÁTJ Sokol Žďár nad Sázavou
2.Karolína TÁBORSKÁTJ Sokol Žďár nad Sázavou
3.Annique SERFLINGSG Motor Hale
MU11-24 (2)
1.Kristián MOŠNAAC Sparta Praha Judo
2.Dominik LÁNÍKSlavoj Judo Polná
MU11-26 (5)
1.Daniel PETŘÍKSokol Jihlava
2.Zdeněk HAVELKASokol Jihlava
3.Miroslav BAJERSlávia Kroměříž
4.Matěj LÁNÍKSlavoj Judo Polná
5.Maxmilián FORGÁCSAC Sparta Praha Judo
MU11-28 (7)
1.Oliver ANTONÍNJunior Judo Brno
2.Jonatán MÜCKTJ Judo Ostrava
3.Vojtěch POSPÍŠILBef Home Blansko
3.Aleš LUSKATJ Sokol Dědice
MU11-30 (8)
1.Matyáš SOUKUPJK Olomouc
2.Arsenij RAFAILOVSKKP Brno
3.František MATALSokol Mohelnice
3.Šimon MAREČEKSokol Telč
MU11-32 (7)
1.Radim MIKEŠJK Olomouc
2.Jan COUFALSokol Telč
3.Mikuláš BRUNDAJK Olomouc
3.Matyáš STOJČEVTJ Judo Ostrava
MU11-34 (10)
1.Felix CUMARAVJudo Dragons II
2.Alex VAVRLATJ Judo Ostrava
3.Adam FIŠERASKKP Brno
MU11-37 (5)
1.Adam MOLÁKSK Jihlava
2.Vincent PETRUSK Praha
3.Daniel ZACHASlavoj Judo Polná
4.Viktor OTTATJ Sokol Dědice
5.Matyaš REKTJ Judo Ostrava
MU11-37 *2 (5)
1.Milan PEŘINASlavoj Judo Polná
2.Václav DOHNALSokol Jihlava
3.Matěj VÍŠEKJudo Academy Praha
4.Václav POLNICKÝSK Tori Judo Brno
5.Nikola VŠIANSKÝSpartak Velká Bíteš
MU11-40 (7)
1.Jakub PROCHÁZKAJudo Orel Žďár nad Sázavou
2.Jan MUSILBef Home Blansko
3.Přemysl BALCARSK Jihlava
3.Dominik NĚMECJudo Orel Žďár nad Sázavou
MU11-42 (5)
1.Filip DOUPOVECSlavoj Judo Polná
2.Antonín BLÜMLSK Judo Týn nad Vltavou
3.Max FILIPPIJudo Orel Žďár nad Sázavou
4.David RÁČEKSpartak Velká Bíteš
5.Filip ŠÍPEKTJ Sokol Žďár nad Sázavou
MU11-45 (2)
1.Lubomír MUSILBef Home Blansko
2.Ludvík TÁBORSKÝTJ Sokol Žďár nad Sázavou
MU11-50 (2)
1.Kryštof KUDRNASokol Jihlava
2.Matěj DARNADIJudo Dragons II
MU11+50 (3)
1.Daniel PALASTJ Sokol Dačice - Centropen
2.Adam VOLDŘICHJudo Dragons II
3.Tomáš RÁČEKSpartak Velká Bíteš
FU13-32 (2)
1.Linda KilianSG Motor Halle
2.Apolena HORKÁSokol Heřmanův Městec
FU13-36 (5)
1.Leontýna FORMANOVÁJK Olomouc
2.Mia VRANOVATJ Sokol Dačice - Centropen
3.Anna RYCHNOVSKÁSokol Jihlava
4.Marie VIKTORINOVÁSKKP Brno
5.Nikola RYCHLÁSlavoj Judo Polná
FU13-40 (5)
1.Emma KEJDOVÁSpartak Velká Bíteš
2.Lucie ZATLOUKALOVÁTJ Sokol Dědice
3.Marie CEBULOVÁTJ Judo Ostrava
4.Nela KURUCOVÁTJ Judo Ostrava
5.Vendula DŘEVNICKÁSokol Mohelnice
FU13-48 (4)
1.Jolana ŠUBOVÁTJ Sokol Dědice
2.Veronika ŠUHAJOVÁTJ Spartak Třebíč
3.Anna CHLUPÁČKOVÁSlavoj Judo Polná
4.Lucie KARÁSKOVÁTJ Sokol Žďár nad Sázavou
MU13-34 (7)
1.Tadeáš OSIČKAJUDO Ketkovice
2.Lukáš PAULENSKKP Brno
3.Václav BEČKATJ Judo Ostrava
3.Lukáš PŘIBYLSlavoj Judo Polná
MU13-38 (9)
1.Štěpán ZINKJK Olomouc
2.Ondřej VČELAŘSokol Jihlava
3.Šimov Jan BERKAUSK Praha
MU13-42 (4)
1.Ondřej LISTJ Judo Ostrava
2.Adam KELBLJUDO Ketkovice
3.Tomáš DOKULILTJ Spartak Třebíč
4.Josef ČECHTJ Sokol Dědice
MU13-46 (8)
1.Tomáš NOVOTNÝTJ Spartak Třebíč
2.Ondřej JEŽEKJudo Dragons II
3.Michal NĚMECSokol Jihlava
3.Prokop HOTOVÝSKKP Brno
MU13-50 (4)
1.Kraft CAY DAOUDSG Motor Halle
2.Jiřina SMUZSOVÁ TJ Sokol Žďár nad Sázavou
3.Miloslav ŠEREDASlavoj Judo Polná
4.Karolína LEKSOVÁTJ Sokol Žďár nad Sázavou
MU13-50 *2 (4)
1.Aleš BRÁZDAJunior Judo Brno
2.Michal KVĚTOŇTJ Sokol Žďár nad Sázavou
3.Ondřej DRLÍČEKSpartak Velká Bíteš
4.Radovan OLEJNÍKTJ Sokol Dědice
MU13-55 (6)
1.Jan LAHODASlavoj Judo Polná
2.Matěj POSPÍŠILSKKP Brno
3.David WALSBERGERSKKP Brno
3.Jan JUDAJudo Orel Žďár nad Sázavou
MU13+60 (2)
1.Tadeáš ŠLOSÁREKSKPŠ Judo Praha
2.Lukáš NEDOMASKÝSlavoj Judo Polná